Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. Wysłanie potwierdzenia przelewu przyśpieszy czas realizacji Twojego zamówienia . Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego poniżej :
  • Nr konta: 04 1050 1764 1000 0097 3676 3468 ING Bank Śląski S.A.

    BIC :  INGBPLPW
    NR IBAN : PL 04 1050 1764 1000 0097 3676 3468
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat. Koszt wysyłki za pobraniem wynosi 30 zł 
  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności elektronicznych TPAY do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

Leasing

Jeżeli planujesz otworzyć własną siłownię lub wymieniasz asortyment, potrzebujesz sprzętu, a jednocześnie zmagasz się z ograniczonym budżetem, oferujemy Ci leasing na korzystnych warunkach. Skontaktuj się z nami, opowiedz o swoich potrzebach i sprawdź co możemy Ci zaproponować.