Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
    Nr konta mBank 54114020040000320276365776
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Dotpay, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

Leasing

Jeżeli planujesz otworzyć własną siłownię lub wymieniasz asortyment, potrzebujesz sprzętu, a jednocześnie zmagasz się z ograniczonym budżetem, oferujemy Ci leasing na korzystnych warunkach. Skontaktuj się z nami, opowiedz o swoich potrzebach i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

Płatność w ratach

Dokonując zakupów w Special Fitness możesz skorzystać z opcji płatności w ratach. Skontaktuj się z nami by ustalić ich wysokość oraz indywidualny harmonogram spłat.