Średnia ocen z facebook
4.7 / 5
Aktualna liczba opinii 80

Lista produktów producenta: HMS

HMS, czyli pierwsza polska marka sprzętu fitness powstała w 2000 r. Od samego początku charakteryzowało ją poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, ułatwiających i propagujących aktywność fizyczną. Najwyższa jakość użytych materiałów, wzornictwo wpisujące się w najnowsze trendy oraz dbałość o perfekcyjne wykonanie – to cele, które zawsze były nam szczególnie bliskie.


Dzisiaj oferta HMS obejmuje kilkaset produktów z grupy fitness oraz sportów siłowych i jest stale wzbogacana o nowe pozycje. Wielokrotnie prezentowaliśmy nasze produkty na największych targach branżowych, krajowych i zagranicznych, m.in. ISPO w Monachium czy FIBO w Kolonii. To wszystko sprawiło, że logo HMS stało się doskonale rozpoznawane i cenione na europejskim rynku fitness.


Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmuje ekskluzywna seria HMS Premium, która powstała z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Jej cechą charakterystyczną jest wykorzystanie materiałów najwyższej jakości, gwarantujących bardzo długą żywotność. Poprzez połączenie najlepszych standardów produkcji oraz oryginalnego wzornictwa, produkty HMS Premium zapewniają maksymalną satysfakcję z treningu.

na stronie
Pokazano 1 - 30 z 357 produktów