HMS

HMS, czyli pierwsza polska marka sprzętu fitness powstała w 2000 r. Od samego początku charakteryzowało ją poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, ułatwiających i propagujących aktywność fizyczną. Najwyższa jakość użytych materiałów, wzornictwo wpisujące się w najnowsze trendy oraz dbałość o perfekcyjne wykonanie – to cele, które zawsze były nam szczególnie bliskie.


Dzisiaj oferta HMS obejmuje kilkaset produktów z grupy fitness oraz sportów siłowych i jest stale wzbogacana o nowe pozycje. Wielokrotnie prezentowaliśmy nasze produkty na największych targach branżowych, krajowych i zagranicznych, m.in. ISPO w Monachium czy FIBO w Kolonii. To wszystko sprawiło, że logo HMS stało się doskonale rozpoznawane i cenione na europejskim rynku fitness.


Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmuje ekskluzywna seria HMS Premium, która powstała z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Jej cechą charakterystyczną jest wykorzystanie materiałów najwyższej jakości, gwarantujących bardzo długą żywotność. Poprzez połączenie najlepszych standardów produkcji oraz oryginalnego wzornictwa, produkty HMS Premium zapewniają maksymalną satysfakcję z treningu.


Szeroka gama produktów świadczy o ogromnym zaangażowaniu firmy HMS na rynku. Oferta produktów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki oraz wioślarze. Osoby aktywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy popularnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a nawet gumy treningowe i wałki gimnastyczne.


Firma oprócz rodzimego rynku bardzo dobrze prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swoich produktów. Zdobywca wielu nagród branżowych oraz stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, 

na stronie
Obniżka!
Obniżka!
Pokazano 1 - 48 z 246 produktów