Średnia ocen z facebook
4.7 / 5
Aktualna liczba opinii 80

Orbitreki

Orbitrek to maszyna do ćwiczeń, która pomaga w szybkiej redukcji tkanki tłuszczowej. Ponadto korzystnie wpływa na układ krążenia, wydajność organizmu i ogólną kondycję fizyczną. Podobnie jak wioślarz treningowy, urządzenie to pobudza do aktywności więcej niż 90% mięśni w Twoim ciele. Kilkudziesięciominutowa runda na orbitreku pozwoli Ci spalić co najmniej 500 kalorii. W naszym sklepie internetowym znajdziesz różne rodzaje orbitreków, np. elektromagnetyczny, eliptyczny, magnetyczny, czy mechaniczny. Sprawdź naszą ofertę i wybierz orbitrek, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

Wymodeluj sylwetkę dzięki orbitrekowi

Bieżnie treningowe i orbitreki należą do najchętniej wykorzystywanych maszyn do ćwiczeń na siłowni. Nic w tym dziwnego, skoro są bardzo łatwe w użyciu i nie wymagają specjalistycznych umiejętności. Orbitrek świetnie sprawdza się również do ćwiczeń w domowym zaciszu. Jeżeli nie masz czasu na chodzenie na siłownię możesz połączyć przyjemne z pożytecznym i trenować przed telewizorem.

Szukasz sprzętu do ćwiczeń? Jesteś w dobrym miejscu!

Jeżeli zastanawiasz się, jaki orbitrek wybrać, skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy z chęcią udzielą Ci wszelkich wskazówek, a także wytłumaczą, czym wyróżnia się orbitrek elektromagnetyczny, mechaniczny i eliptyczny. Sklep internetowy Special Fitness to miejsce, w którym znajdziesz najlepszy sprzęt do ćwiczeń na rynku, którego cena pozytywnie Cię zaskoczy!

Zobacz również produkty z kategorii STEPPERY , STEPY , SCHODY FITNESS

na stronie
Pokazano 1 - 48 z 101 produktów
2 990,00 zł
Pokazano 1 - 48 z 101 produktów