Steppery

Jeżeli chcesz zrzucić zbędne kilogramy, wzmocnić mięśnie nóg i wyprofilować dolne partie ciała - stepper został stworzony właśnie dla Ciebie. Ten prosty przyrząd do ćwiczeń imituje schody i daje szybkie efekty. Możesz na nim ćwiczyć na zajęciach fitness lub w domu podczas oglądania telewizji. W naszym sklepie znajdziesz step kolumnowy, skośny i skrętny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Przenośne schody do ćwiczeń

Podstawowym ćwiczeniem na stepperze jest dynamiczne wchodzenie i schodzenie z niego w rytm muzyki. Steppery wykorzystywane są do aerobiku, ale możesz również stworzyć swój własny zestaw ćwiczeń ze stepperem do wykonania w domu. Musisz jedynie pamiętać o:

  • prawidłowym rozgrzaniu się,

  • utrzymywaniu regularnego oddechu i pulsu,

  • wyprostowanej sylwetce,

  • napiętych mięśniach brzucha.

Podczas zamawiania stepperów sprawdź również nasze maty do ćwiczeń, które nadają się do fitnessu, aerobiku, czy jogi.

Dlaczego warto kupić stepper ?

Ten tani przyrząd do ćwiczeń zajmuje mało miejsca i może być z łatwością przechowywany w domu i na siłowni. Wystarczy poćwiczyć na stepperze zaledwie 20 minut kilka razy w tygodniu, aby zauważyć poprawę w samopoczuciu, kondycji i wyglądzie Twojej sylwetki. Wystarczy odrobina inwencji, by samodzielnie wykonywać ćwiczenia na stepperze, gdyż nie wymaga to profesjonalnych umiejętności. Jeżeli chcesz osiągnąć jeszcze lepsze efekty, zainwestuj w gumy do ćwiczeń, które wspomogą Twoją pracę ramion. Podczas siedzenia przy biurku zamień krzesło na piłkę fitness, a ból kręgosłupa zniknie.

Zobacz również produkty z kategorii MASAŻERY WIBRACYJNE I ELEKTROSTYMULATORY

Pokazano 1 - 10 z 10 produktów
Pokazano 1 - 10 z 10 produktów