IMPULSE

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem jednego  z wiodących na świecie producentów profesjonalnego sprzętu fitness i siłowego IMPULSE FITNESS . Twórcy nowych urządzeń do treningu cardio i fitness współpracują z amerykańskimi i europejskimi projektantami, a wysokiej jakości komponenty są wykorzystywane do produkcji przez sprawdzonych i wiarygodnych dostawców. 40 lat doświadczenia w tej dziedzinie znajduje odzwierciedlenie w szczegółach produktu, które IMPULSE FITNESS produkuje na cały świat wyposażając tysiące siłowni .  Cały asortyment zawiera innowacyjne, funkcjonalne, trwałe i stylowe produkty. Centrum badawczo-rozwojowe IMPULSE zatrudnia ponad 40 inżynierów i inżynierów, którzy robią wszystko, aby sprostać wymagającym wymaganiom właścicieli fitness i centrów fitness. IMPULSE FITNESS posiada certyfikaty ISO9001: 2000, ISO14001, ISO10015 i OHSAS 18001.

Special Fitness to sklep, który zajmuje się sprzedażą przyrządów do ćwiczeń siłowych i fitness. Znajdziesz u nas sprzęt renomowanej marki Impulse Fitness , którym wyposażysz profesjonalną siłownię. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami !


Ławki, modlitewniki i sprzęt cardio od Impulse Fitness

Kupując tylko u sprawdzonego producenta jakim jest Impulse Fitness, z łatwością wyposażysz całą profesjonalną siłownię. W naszej ofercie znajdziesz ławki treningowe – zarówno proste, wielofunkcyjne, jak i skośne oraz regulowane, idealne do brzuszków i grzbietów. Z pomocą sprzętu Impulse Fitness utrzymasz porządek na siłowni – stojaki na obciążenia są wykonane z wytrzymałych materiałów, przystosowanych do wysokich obciążeń. Kompleksowy trening zapewnią profesjonalne klatki oraz atlasy. Miłośnicy treningu cardio skorzystają z najlepszych rowerów, orbitreków oraz stepperów marki Impulse Fitness. Sprawdź szeroki wachlarz produktów od uznanej na rynku firmy i zamów je w sklepie Specialfitness.

na stronie
Obniżka!
2 299,00 zł 2 499,00 zł
Pokazano 1 - 48 z 130 produktów