TUFF STUFF

Tuff Stuff to amerykański producent profesjonalnego sprzętu do siłowni . Marka ta jest znana na całym świecie z solidności i wytrzymałości oferowanych produktów. Kupując sprzęt Tuff Stuff sprawisz, że Twoja siłownia lub centrum fitness będzie wyposażone w najlepsze urządzenia do ćwiczeń. Postaw na renomę i niezaprzeczalną jakość. Sprawdź produkty w naszym sklepie internetowym. Kupisz u nas atlas wielofunkcyjny marki Tuff Stuff, a także różnego rodzaju ławki i stanowiska do ćwiczenia mięśni i podnoszenia ciężarów. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy z chęcią pomogą Ci wybrać najlepszy sprzęt, który spełni wszystkie Twoje potrzeby.

Profesjonalny sprzęt na siłownię od Tuff Stuff

Nie tylko jakość, ale też ilość – w naszym sklepie znajdziesz mnóstwo produktów uznanej marki Tuff Stuff. Od lat specjalizują się w produkcji wytrzymałych sprzętów do siłowni, oferując bezpieczeństwo i efektywność ćwiczeń. Wypróbuj rozmaite ławki do ćwiczeń od Tuff Stuff – proste, skośne, regulowane lub wielofunkcyjne. Są przystosowane do treningu mięśni brzucha oraz grzbietu. Najwyższy poziom ćwiczeń nóg zapewnią prasy do nóg oraz suwnice Smitha. W naszej ofercie znajdziesz także pełen wachlarz maszyn do ćwiczeń, wyciągów, a porządek na Twojej siłowni zapanuje dzięki stojakom na obciążenia od Tuff Stuff. Kompleksowy trening nigdy nie będzie tak profesjonalny dzięki klatkom oraz atlasom wielofunkcyjnym – sprawdź ofertę Specialfitness i wybierz sprzęt od Tuff Stuff odpowiedni dla siebie.

Od momentu powstania w 1971 firma TuffStuff Fitness Equipment Inc, skupia się na tworzeniu najwyższej jakości sprzętu siłowego i fitness, dbając o każdy szczegół w procesie projektowania, produkcji i rozwoju. Kolejnym istotny celem firmy jest dostarczanie do klubów fitness, szkół, uczelni, instytucji państwowych oraz poszczególnych grup zawodowych najbardziej niezawodnego sprzętu w przystępnej cenie. Do produkcji całej linii sprzętów TuffStuff konsekwentnie używa tylko najwyższej jakości materiałów. Firma w krótkim czasie zdobyła zaufanie klientów, cieszy się niezmiennie wysoką reputacją oraz niesłabnącym zainteresowaniem.


Firma zaczynała jako małe rodzinne przedsiębiorstwo, obecnie posiada wielkopowierzchniowy zakład produkcyjny w Chino w Kalifornii i pozostaje jedyną firmą w branży fitness w USA, która w pełni samodzielnie produkuje oferowany przez siebie sprzęt. Fakt ten jest znaczący w branży, w której większość dostawców sprzętu nie projektuje, ani nie produkuje sprzedawanych produktów. Firmie TuffStuff daje on możliwość ponownego stworzenia oraz serwisowania sprzętów wyprodukowanych nawet w 1974 roku. 


Dostarczane zarówno do domów klientów indywidualnych, jak i do nowoczesnych hoteli oraz klubów sportowych produkty, cieszą się opinią najbardziej niezawodnego sprzętu dostępnego na rynku. Potwierdza to liczna i wierna grupa entuzjastów fitness. Produkty TuffStuff wykorzystywane są nie tylko w klubach czy domowych siłowniach, ale również w bazach sił zbrojnych na całym świecie.


Produkty TuffStuff stawiły czoła najbardziej wymagającemu konkurentowi jakim jest…czas. W branży, w której wiekszość dostawców jest obecna mniej niż 10 lat i nie posiada własnej, kompleksowej linni produkcyjnej, firma TuffStuff udowadnia niezbicie, iż ogromne i rzetelne zaangażowanie w każdy aspekt produkcji sprzętu, przekładające się na ciągłe sukcesy, jest prawdziwe.


TuffStuff dumnie twierdzi, że jest jedną z najważniejszych amerykańskich linii produkcyjnych w branży fitness. Wytwarza produkty sprzedawane na wszystkich kontynentach. Produktu TuffStuff to ponad cztery dekady szczegółowych badań i doświadczeń, którym klienci mogą zaufać. Kupując sprzęt marki TuffStuff ma się pewność, że otrzymuje się najbardziej niezawodny sprzęt na rynku fitness, zaprojektowany i stworzony w oparciu o najnowsze technologie produkcyjne.


Sukces produktów TuffStuff zarówno na rynkach instytucjonalnych jak i konsumenckich można przypisać zespołowi oddanych pracowników, którzy koncentrują się na ciągłym  udoskonalaniu projektów, sprostaniu oczekiwaniom jakie stawia rynek fitness oraz zapewnianiu profesjonalnej obsługi i wsparcia klientomTuffStuff zaopatruje swoich klientów w produkty najwyższej jakości, zaprojektowane i stworzone,  aby wspomagać szybkie i bezpiecznie osiągnięcie zamierzonych celów fitness.

Więcej
Kup jeszcze przez
Obniżka!
Kup jeszcze przez
Obniżka!
Kup jeszcze przez
Obniżka!
3 499,00 zł 4 499,00 zł
Obniżka!
9 990,00 zł 11 990,00 zł
Kup jeszcze przez
Obniżka!
13 019,00 zł 13 999,00 zł
Obniżka!
Pokazano 1 - 48 z 48 produktów