Suwnica Smitha - suwnice, maszyny na nogi 

Suwnica Smitha to przyrząd doskonale znany entuzjastom treningu siłowego. To poważnie wyglądające urządzenie pozwala na wykonanie treningu całego ciała z wykorzystaniem dużych ciężarów. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie to, że suwnice sprawią, że taki trening można wykonać samodzielnie, bez asekuracji drugiej osoby! To sprawia, że suwnica Smitha jest tym rodzajem przyrządu, bez którego nie może obyć się żadna profesjonalna siłownia. Miłym zaskoczeniem jest również cena, za jaką można kupić urządzenie. Dobrej jakości suwnice Smitha to wydatek rzędu 2500 złotych – niewiele jak za tak wielofunkcyjny przyrząd.

Suwnice na nogi -  trening nóg bez obciążania stawów

Suwnica Smitha to nie jedyna suwnica, którą znajdziesz w sklepie Special Fitness. W naszej ofercie dostępna jest również suwnica na nogi - urządzenie, dzięki któremu wzmocnisz oraz wyrzeźbisz dolne partie ciała. Dużym atutem tego rodzaju suwnicy jest to, że umożliwia wykonanie treningu nóg bez obciążania stawów. Wszystkie urządzenia dostępne na naszej stronie internetowej to wyroby najwyższej jakości, idealne zarówno do profesjonalnej siłowni, jak i domowego kącika ćwiczeń.

Zobacz również produkty z kategorii WYCIĄGI DO ĆWICZEŃ

Pokazano 1 - 30 z 30 produktów
Obniżka!
9 990,00 zł 11 990,00 zł
Pokazano 1 - 30 z 30 produktów

Maszyna Smitha działa budująco na Twoje mięśnie

Suwnica, która znana jest bardziej jako maszyna Smitha, to przyrząd do ćwiczeń siłowych, który cieszy się renomą wśród profesjonalnych kulturystów, a także amatorów sportu, pracujących nad sylwetką.

Marzysz o imponujących bicepsach? Suwnica Smitha pomoże Ci je osiągnąć

Jeśli nie wiesz, jakie ćwiczenia wykonać na suwnicy Smitha, zapytaj swojego trenera. Możesz w prosty sposób podnosić gryf, by wypracować mięśnie pleców i bicepsów. Maszyna może być z łatwością dostosowana do Twoich potrzeb – wykonasz na niej ćwiczenia w pozycji leżącej, siedzącej i stojącej.

Special Fitness – sprzęt siłowy dostosowany do Twoich potrzeb

W naszym katalogu, poza suwnicą, znajdziesz też specjalistyczny sprzęt przeznaczony do treningu konkretnych partii ciała. Maszyna do ćwiczeń mięśni ud i pośladków jest chętniej wybierana przez kobiety. Osobom o ograniczonej przestrzeni do ćwiczeń przyda się mniejsza suwnica do wypychania, w której zawiera się również maszyna do wypychania. Dzięki tak funkcjonalnej konstrukcji, nie potrzebujesz osobnego pokoju na przechowywanie sprzętu w Twoim domu. Jeżeli interesuje Cię wielofunkcyjny sprzęt treningowy, sprawdź również atlas do ćwiczeń.

Jeżeli zainteresował Cię produkt suwnica Smitha – skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy Ci profesjonalnych wskazówek i pomożemy wybrać odpowiedni produkt.