Średnia ocen z facebook
4.7 / 5
Aktualna liczba opinii 80

Stojaki na gryfy i sztangi

Stojaki pod sztangę

Stojaki pod sztangę powinny znaleźć się w każdej dobrze zorganizowanej siłowni, zarówno tej profesjonalnej, jak i domowej. Dzięki stojakom możesz nie tylko zadbać o porządek w swoim miejscu do ćwiczeń, ale też zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym osobom korzystającym lub przebywającym na sali treningowej. Oczywiście, żeby stojak pod sztangę spełniał swoją funkcję, musi być dobrej jakości. Jak wybrać idealny stojak na sztangę?

Wysokiej jakości stojak pod sztangę

Szukając stojaków, zwróć uwagę na modele wykonane z solidnych materiałów, takich jak stal. Warto również pamiętać o tym, że stojaki są narażone na kontakt z dużymi ciężarami – dlatego lepiej sięgać po modele pomalowane farbą proszkową, odporną na uszkodzenia. Stojak powinien być również stabilny oraz oczywiście dostosowany do obciążenia, które zamierzasz na nim umieścić. Nie zaszkodzi też, jeśli będzie miał gumowe nakładki. Poprawią one jego stabilność i zapobiegną uszkodzeniom podłogi. Gdzie szukać stojaków? Na przykład w Special Fitness. W naszej ofercie znajdziesz stojaki pod sztangę od zaufanych producentów.

Stojak – pomoc w samodzielnych treningach

Porządek na sali treningowej to jedno, ale stojaki pod sztangę mają również inne zastosowania. Przykładowo są doskonałym sprzętem do asekuracji, a także umożliwiają wykonywanie niektórych ćwiczeń samodzielnie. Dzięki stojakowi wyciskanie leżąc na ławce treningowej  oraz przysiady ze sztangą mogą zyskać całkowicie nową jakość, a Ty – komfort psychiczny podczas treningów. Zwłaszcza tych domowych, w których trakcie znalezienie partnera do asekuracji bywa sporym wyzwaniem.

Duży wybór stojaków treningowych w Special Fitness

Oczywiście, zanim kupimy stojak na sztangę, warto dobrze przemyśleć jego przeznaczenie. Stojak, który ma służyć jedynie do przechowywania sprzętu, może znacznie różnić się właściwościami od tego, który ma pełnić także funkcje treningowe. Jeżeli masz wątpliwości, jaki stojak najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku, służymy radą i pomocą. W Special Fitness dbamy o kompleksową obsługę naszych klientów i chętnie odpowiadamy na pytania, a także pomagamy wybrać sprzęt najlepiej dopasowany do potrzeb kupującego.


Stojaki NA GRYFY I SZTANGI pozwolą Ci na sprawne i szybkie uporządkowanie Twoich gryfów, co wpływa nie tylko na przyjemność treningu, ale także na jego pełne bezpieczeństwo. Urządzenie posiada uniwersalny rozstaw uchwytów, które pozwolą na umieszczenie aż 6 gryfów

na stronie
Pokazano 1 - 24 z 30 produktów
Pokazano 1 - 24 z 30 produktów

Pamiętaj, że solidny stojak na obciążenia, gryfy i sztangi pomoże Ci w zachowaniu sprzętu w jak najlepszym stanie! Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to sprawdź pozostałe wyposażenie siłowni i wybierz to, czego potrzebujesz. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszego sprzętu - skontaktuj się z nami.