SpecialFitness : Profesjonalne wyposażenie siłowni , sprzęt kulturystyczny i fitness !

Szeroki wybór asortymentu i fachowe doradztwo, elastyczny system gwarancyjny i atrakcyjne ceny sprawiają, że zaopatrujemy setki siłowni i klubów sportowych w całym kraju. Naszym klientom zapewniamy ponadto bezpłatny transport, montaż, serwis, system płatności ratalnej oraz leasing na korzystnych warunkach. Poznaj nasze usługi i przekonaj się, że w SpecialFitness oferujemy nie tylko profesjonalny sprzęt, ale i najwyższy standard obsługi klienta.

Fotolia_218726205_Subscription_Monthly_M

Bezpłatne doradztwo

Nie musisz posiadać szczegółowej wiedzy o parametrach technicznych sprzętów ani porównywać ze sobą ofert wielu producentów. Nawet na etapie zakupów możesz wciąż zastanawiać się co powinno znaleźć się na Twojej siłowni lub w sali ćwiczeń. Służymy Ci fachowym doradztwem i pozostajemy do Twojej dyspozycji na każdym etapie zamówienia. Zespół wykwalifikowanych specjalistów z przyjemnością przybliży Ci specyfikę naszych produktów, doradzi podczas dokonywania wyborów i pomoże znaleźć dokładnie to, czego szukasz. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, napiszesz maila lub wyślesz nam wiadomość, korzystając z formularza w zakładce kontakt.

Kompleksowe wyposażenie siłowni

Jako jeden z największych w Polsce sklepów internetowych ze sprzętem do siłowni , doskonale znamy potrzeby naszych klientów. Pomożemy Ci wyposażyć siłownię, dobierzemy asortyment stosowny do specyfiki Twojego klubu, dopasowany do potrzeb użytkowników, adekwatny do powierzchni, którą dysponujesz oraz we wskazanym przez Ciebie zakresie cenowym.

Fotolia_162914286_Subscription_Monthly_M
Fotolia_182122206_Subscription_Monthly_M

Leasing

Jeżeli planujesz otworzyć własną siłownię lub wymieniasz asortyment, potrzebujesz sprzętu, a jednocześnie zmagasz się z ograniczonym budżetem, oferujemy Ci leasing na korzystnych warunkach. Skontaktuj się z nami, opowiedz o swoich potrzebach i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

Bezpłatny transport (wysyłka i zwrot)

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej. Dlatego wysyłka towarów następuje w ciągu 24 godzin roboczych od rozpoczęcia realizacji zamówienia. (Czas ten może wydłużyć się do kilku dni tylko w wyjątkowych sytuacjach, spowodowanych dużą ilością zamówień i ograniczonymi stanami magazynowymi.) Przy zakupach o wartości powyżej 100 zł DARMOWA wysyłka i zwrot, poniżej tej kwoty naliczana jest symboliczne 10 zł.

Fotolia_167262576_Subscription_Monthly_M
Fotolia_187878485_Subscription_Monthly_M

Montaż i serwis na terenie całego kraju

Dokładając starań, by użytkowanie sprzętu zakupionego w SpecialFitness trwało jak najdłużej, przebiegało bezproblemowo i dostarczało niezmiennego zadowolenia, prowadzimy bezpłatny serwis na terenie całego kraju. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy ponadto usługę montażu zakupionych w naszym sklepie maszyn.

Gwarancja

Sprzęt zakupiony w SpecialFitness objęty jest gwarancją przez okres 24 miesięcy od daty jego zakupu. Jeżeli w tym okresie wystąpią uszkodzenia, wynikające z wad materiałowych, zapewniamy bezpłatną naprawę na koszt producenta. Rozpatrzenie reklamacji następuje w ciągu 14 dni. Jeżeli natomiast sprzęt wymaga ekspertyzy, czas ten wynosi 28 dni. Ekspertyzę wykonuje producent, który jednocześnie może przedłużyć okres gwarancji o ilość dni niezbędnych na przeprowadzenie oceny technicznej uszkodzenia.

Fotolia_180559670_Subscription_Monthly_M
Fotolia_163180754_Subscription_Monthly_M

Płatność w ratach

Dokonując zakupów w SpecialFitness możesz skorzystać z opcji płatności w ratach. Skontaktuj się z nami by ustalić ich wysokość oraz indywidualny harmonogram spłat.