ROWER POZIOMY PROGRAMOWANY NAUTILUS R628

5 399,00 zł


100549

New product

Nautilus to amerykańska firma, której wyroby słyną z wysokiego standardu wykonania i zaawansowania technologicznego, natomiast rower poziomy programowany R628 to najnowszy jego sprzęt. Stworzony dla każdego kto trenując chce się rozwijać i nieustannie podnosić sobie poprzeczkę.

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: ROWERKI TRENINGOWE

Rower poziomy programowany Nautilus R628 to najnowszy i najbardziej zaawansowany technologicznie rower poziomy marki Nautilus – lidera na rynku fitness w USA. Jest sprzętem klasy PREMIUM, którego cechuje niezwykle wysoka jakość i wytrzymałość komponentów, wydajność oraz łatwość i komfort użytkowania. Stworzony został z myślą o tych, którzy trenując, chcą osiągać jak najwięcej i nieustannie się rozwijać, poprzez stawiane sobie coraz to wyższych celów.

Rower poziomy programowany Nautilus R628 łączy w sobie wszystko to, czego w dzisiejszych czasach można oczekiwać od sprzętu cardio, wykorzystywanego w warunkach domowych, czyli oprócz strony technicznej o najwyższym standardzie – możliwość śledzenia aktywności za pomocą wielu kompatybilnych aplikacji dostępnych w sklepach Android i App Store oraz przeprowadzenia treningu w trybie tzw. wirtualnej rzeczywistości. Co więcej, w przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań na rynku, platforma RideSocial sprawi, że dodatkowo razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów marki Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty.

WYŚWIETLACZ ADJUSTABLE SIGHT LINE™: dwa wysokiej rozdzielczości wyświetlacze LCD pozwalają na śledzenie i kontrolowanie dwóch niezależnych parametrów treningu. Kontrast STN negatywowy, niebieskie tło i duże, czytelne cyfry i litery w kolorze białym gwarantują pełną widoczność. Ponadto, mocowanie konsoli pozwala na regulację kąta nachylenia, aby parametry treningu były zawsze w zasięgu wzroku użytkownika.

PRZYCISKI SZYBKIEJ ZMIANY OPORU: 10 przycisków numerycznych umieszczonych na konsoli umożliwia szybką zmianę oporu. Wybór poziomu oporu spośród 32 poziomów oporu EMS (elektromagnetycznego) odbywa się w bezpieczny sposób, po zatwierdzeniu wyboru przyciskiem enter. Zapobiega to pomyłkowemu wyborowi wartości.

PROGRAMY TRENINGOWE: bieżnia oferuje 29 programów treningowych (m.in. 12 profilowych, 9 opartych o puls docelowy, 1 szybki start oraz 2 fitness test). Zakres programów treningowych jest na tyle szeroki, aby każdy użytkownik, czy to początkujący czy zaawansowany, mógł wybrać odpowiedni dla siebie trening. Rower umożliwia stworzenie indywidualnych profili dla 4 użytkowników, dzięki czemu można porównywać wyniki, rywalizować, definiować cele oraz zdobywać osiągnięcia.

7 TWOICH ULUBIONYCH APLIKACJI ZEWNĘTRZNYCH: dzięki aplikacjom kompatybilnym ze sprzętem Nautilus, codzienne treningi i prowadzenie zdrowego i aktywnego trybu życia będzie znacznie łatwiejsze. 

TRENUJ W RYTMIE SWOJEJ MUZYKI: trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze efektywniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i pedałuj w rytmie swojej ulubionej muzyki. Trening stanie się przyjemniejszy dzięki głośnikom stereo wysokiej jakości wbudowanym w konsolę. Wejście audio Jack 3,5 mm umożliwia słuchanie muzyki z urządzeń zewnętrznych (iPod, MP3). 

ŁATWOŚĆ WYBORU FUNKCJI: panel przedni z dużymi przyciskami z czytelnym nadrukiem, które gwarantują bezproblemowy wybór pożądanego parametru.

TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: komfort treningu daje m.in. wentylator z 3 poziomami natężenia nawiewu oraz z regulowanym kątem padania nawiewu. Umieszczony jest na przednim panelu, blisko ciała użytkownika, aby był odczuwalny przyjemny chłód w trakcie treningu. Pod wentylatorem znajduje się pojemna kieszeń na bidon lub akcesoria.

PÓŁKA NA TABLET / TELEFON: szeroka, podgumowana półka daje możliwość bezpiecznego i bezproblemowego korzystania z tabletu/urządzenia mobilnego oraz co ważne, ciągłego kontrolowania parametrów treningu, dzięki umieszczeniu półki „powyżej dolnego wyświetlacza”. Dodatkowo na wsporniku kierownicy umieszczono dużą, szeroką kieszeń np. na bidon.

KOŁO ZAMACHOWE: koło zamachowe o wadze 13,6 kg gwarantuje płynny i stabilny ruch a trening staje się przyjemny i efektywny.  

OTWARTY PROFIL RAMY: rower został zaprojektowany w ten sposób, aby maksymalnie ułatwić wchodzenie na rower i schodzenie z niego. Dzięki otwartemu, niskiemu profilowi ramy, nawet starsze osoby nie będą miały problemu.

TRANSPORT: zastosowane w rowerze kółka transportowe oraz wyprofilowany uchwyt transportowy gwarantują łatwe i bezpieczne przemieszczanie sprzętu. Dodatkowo, kółka wykonane są z miękkiego tworzywa, dzięki czemu nie rysują powierzchni.

STOPKI POZIOMUJĄCE: umieszczone w środkowej części ramy oraz w tylnym stabilizatorze zapewniają stabilność sprzętu podczas ćwiczeń.

PEDAŁY: poszerzone, wyprofilowane, łożyskowane, z miękkim paskiem zabezpieczającym -  gwarancja komfortu i bezpieczeństwa.

PRZYCISKI SZYBKIEJ ZMIANY OPORU / SENSORY POMIARU PULSU: specjalnie wyprofilowane uchwyty umieszczone przy siodełku zapewniają komfort podczas treningu. Na końcach uchwytów umieszczone są przyciski zmiany oporu. Dodatkowo, kontroluj swój puls za pomocą sensorów dotykowych wbudowanych w oba uchwyty. Bezprzewodowy pomiar pulsu jest możliwy za pomocą dołączonego do zestawu napiersiowego pasa telemetrycznego, który dokonuje dokładniejszych pomiarów. Należy pamiętać, że pomiar pulsu za pomocą sensorów podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to produkt medyczny. W celu uzyskania dokładniejszych wyników, zalecamy stosowanie pasa telemetrycznego.

SIODEŁKO: obszerne, wyprofilowane siodełko z aktywną wkładką żelową Dynamic Recline Nautilus Gel™ amortyzującą ruch pośladków w trakcie pedałowania gwarantuje 100% komfortu. Mechanizm regulacji położenia siodełka umożliwia płynne ustawienie jego pozycji w 13 różnych odległościach co 3 cm w stosunku do kierownicy – pełny zakres regulacji to 30 cm. Mechanizm regulacji pozwala na zmianę wysokości siodełka oraz zmianę odległości między siodełkiem a pedałami a co za tym idzie, perfekcyjne dopasowanie położenia siodełka do osób niskich i wysokich.

OPARCIE: wyprofilowane, wentylowane oparcie dla całych pleców, wykonane z trwałego kompozytu oraz płynna regulacja jego kąta nachylenia to jedne z podstawowych warunków bezpiecznego, komfortowego i efektywnego treningu rowerowego.

NAUTILUS TRAINER™ 2: aplikacja zaprojektowana z myślą o urządzeniach Nautilus z opcją Bluetooth®. Jest doskonałym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia. Aplikacja Nautilus Trainer™ 2 obsługuje również Apple Health. Aplikacja umożliwia kontrolę wszystkich informacji o treningu, kondycji, kalorii i zdrowiu na jednym czytelnym pulpicie nawigacyjnym. Aplikacja dostępna jest tylko na iOS. 

  • Śledź swoje cele: ustaw, monitoruj i śledź swoje plany i cele fitness
  • Kontroluj swoje postępy każdego tygodnia
  • Zdobywaj nagrody po osiągnięciu swoich celów fitness
  • Prowadź dziennik swoich postępów 
  • Połącz się z MyFitnessPal i synchronizuj informacje o treningu

RIDE SOCIAL®: trening w trybie wirtualnej rzeczywistości. 

APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze informacje o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu. 

MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal — najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie danych produktów spośród wszystkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów) oraz niezwykle szybkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń szybko i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów. 

UNDER ARMOUR RECORD™:  to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia dostępny dla każdego 24/7. 

GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji. 

MAP MY FITNESS: planuj i śledź każdy trening z pomocą aplikacji MapMyFitness. Otrzymuj kompleksowe informacje zwrotne, odkrywaj nowe trasy i dziel się nimi ze swoimi przyjaciółmi.  

Napisz opinię

ROWER POZIOMY PROGRAMOWANY NAUTILUS R628

ROWER POZIOMY PROGRAMOWANY NAUTILUS R628

Nautilus to amerykańska firma, której wyroby słyną z wysokiego standardu wykonania i zaawansowania technologicznego, natomiast rower poziomy programowany R628 to najnowszy jego sprzęt. Stworzony dla każdego kto trenując chce się rozwijać i nieustannie podnosić sobie poprzeczkę.