Średnia ocen z facebook
4.7 / 5
Aktualna liczba opinii 80

ROWER MAGNETYCZNY i.ARTIC BLUETOOTH

1 890,00 zł


H674I

New product

Rowerek magnetyczny i.Artic Bluetooth to produkt producenta BH Fitness. Stworzony do treningu domowego. Posiada wiele udogodnień, które pozwolą urozmaicić trening m.in bluetooth, który łączy się bezprzewodowo z urządzeniem mobilnym.

OPIS

Trening cardio we własnym domu

Rower stacjonarny Artic w wersji iConcept, który bezprzewodowo łączy się z urządzeniem mobilnym i pozwala swobodnie korzystać z wielu aplikacji treningowych. Dzięki kółkom transportowym i możliwości poziomowania jest dobrze przystosowany do użytkowania w warunkach domowych.

Otwarta rama ułatwiająca wejście na rower

Konstrukcja roweru ma otwartą ramę z niskim wejściem. Ułatwia do wejście i korzystanie z niego przez osoby po odbtych kontuzjach oraz przez seniorów. Regulacja siodełka w pionie i w poziomie oraz ustawane nachylenie kierownicy umożliwiają łatwo przyjąć najwygodniejszą i prawidłową pozycję do ćwiczeń.

Magnetyczny opór z kołem zamachowym 8 kg

Rower posiada koło zamachowe o wadze 8 kilogramów i wykorzystuje magnetyczny system oporu. Charakteryzuje go cicha i płynna praca bez zrywów na każdym z 8 poziomów obciążenia oraz bezawaryjność. Komputer ma wgrane programy treningowe, które urozmaicają ćwiczenia oraz motywują do osiągania coraz ambitniejszych założeń treningowych. Liczne programy motywują do działania i osiągania coraz ambitniejszych celów. Półka na smartfona pozwala mieć go blisko siebie i być zawsze online.

Technologie:

Dual Kit z Bluetooth® i portem USB sprawia, że sprzęt przekształca się w model i.Concept. Dzięki temu łączy się z urządzeniami mobllnymi i pozwala korzystać z wielu aplikacji treningowych, m.in. BH by Kinomap, Run on Earth, czy FitConsole.
i.Concept to technologia, dzięki której urządzenie współpracuje z urządzeniami mobilnymi. Pozwala połączyć się bezprzewodowo za pomocą Bluetooth® ze smartfonem lub tabletem i korzystać z wielu aplikacji treningowych.
HRC (Heart Rate Control) to program komputera sterowany pulsem. Urządzenie automatycznie dopasowuje opór, tak by tętno osoby ćwiczącej było utrzymane na stałym, z góry określonym poziomie.
Body Fat to program komputera, który pozwala na oszacowanie procentowej zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie.
Random to funkcja, która losowo wybiera parametry treningu i tworzy na ich podstawie program.

Gwarancja:

Domowa: 
2 lata
Półkomercyjna: 
brak
Komercyjna: 
brak

Dane:

Sposób użytkowania:
regularny trening domowy
Wymiary:
103x54x128 cm
Waga:
30 kg
Maksymalna waga użytkownika:
110 kg
System oporu:
magnetyczny
Regulacja oporu:
manualna
Zakres oporu:
8 stopni
Waga koła zamachowego:
8 kg
Regulacja siodełka:
w pionie i w poziomie
Regulacja kierownicy:
kąt nachylenia
Wyświetlacz:
LCD z niebieskim podświetleniem
Komputer:
iConcept, czas, dystans, prędkość, RPM, kalorie, 9 programów treningowych z 24 poziomami trudności, 4 programy HRC, 4 programy użytkownika, Body Fat, Random
Pomiar pulsu:
dotykowe czujniki na uchwytach kierownicy, za pomocą Bluetooth®
Inne:
otwarta rama z niskim wejściem na rower, kółka transportowe, stopki poziomujące, samopoziomujące pedały z paskami, półka na smartfon/tablet

Napisz opinię

ROWER MAGNETYCZNY i.ARTIC BLUETOOTH

ROWER MAGNETYCZNY i.ARTIC BLUETOOTH

Rowerek magnetyczny i.Artic Bluetooth to produkt producenta BH Fitness. Stworzony do treningu domowego. Posiada wiele udogodnień, które pozwolą urozmaicić trening m.in bluetooth, który łączy się bezprzewodowo z urządzeniem mobilnym.