Profesjonalne wioślarze treningowe

Ergometr wioślarski to urządzenie, które angażuje do pracy aż 95% mięśni ciała. Został stworzony z myślą o wioślarzach, lecz coraz częściej stanowi wyposażenie domowej i profesjonalnej siłowni. Imituje wiosłowanie na wodzie, dzięki czemu pozwala na szybkie i intensywne rozgrzanie ciała przed ćwiczeniami. W naszym sklepie internetowym znajdziesz różne rodzaje tej maszyny, np. wioślarz mechaniczny, czy wioślarz magnetyczny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dla kogo przeznaczony jest wioślarz treningowy?

Wbrew pozorom, wioślarz treningowy to idealny przyrząd do ćwiczeń nie tylko dla profesjonalistów. Dzięki temu, że pobudza do aktywności ruchowej prawie całe ciało, sprawdzi się świetnie również dla osób początkujących. Jeżeli chcesz w pełni rozgrzać się przed intensywnymi ćwiczeniami, wioślarz treningowy to urządzenie, którego szukasz. Pobudzi do pracy Twoje mięśnie brzucha, nóg, rąk, kręgosłupa, pośladków, a także klatki piersiowej. Pamiętaj, że wioślarz mechaniczny i magnetyczny wymaga znajomości choćby podstawowej techniki wiosłowania. Zanim zaczniesz swoje ćwiczenia, skonsultuj się z trenerem. Trening na ergometrze wioślarskim opiera się na prawidłowym chwycie, przyciąganiu i odchyleniu.

Najlepszy sprzęt do ćwiczeń tylko w SpecialFitness!

SpecialFitness to sklep internetowy, w którym zakupisz profesjonalny ergometr wioślarski, którego cena pozytywnie Cię zaskoczy. Jeżeli szukasz podobnego sprzętu do wyposażenia siłowni, sprawdź również nasze bieżnie treningowe. Nasi pracownicy z chęcią udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji dotyczących wioślarzy i pozostałego sprzętu treningowego.

Zobacz również produkty z kategorii ORBITREKI I MASZYNY ELIPTYCZNE

Pokazano 1 - 8 z 8 produktów
Pokazano 1 - 8 z 8 produktów

Ergometr wioślarski urozmaici twój trening

Ergometr wioślarski to szereg korzyści dla każdego. Umożliwia urozmaicenie każdego typu treningu i może stanowić świetną rozgrzewkę dla wszystkich partii mięśni. Stosując ergometr wioślarski, mamy możliwość przeprowadzenia treningu nie tylko aerobowego, lecz też siłowego – przy zwiększonym oporze w maszynie – oraz wytrzymałościowego. Jest to świetny wybór do każdej siłowni i domu, ponieważ na ćwiczeniu z ergometrem skorzystają zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Panowie stawiający na atletyczną sylwetkę mogą dostosować opór podczas wiosłowania, natomiast Panie decydujące się na redukcję tkanki tłuszczowej mogą wykonać skuteczny trening aerobowy. Przy użyciu odpowiedniej techniki, ergometr wioślarski jest świetnym i uniwersalnym narzędziem. Sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz różne typy ergometrów: hydrauliczne, magnetyczne, wodne i powietrzne. Wykonane z najwyższą starannością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających fanów sportu.