Dodatki do ławek treningowych

Ławka treningowa to podstawa wyposażenia każdej siłowni. Niezależnie, czy trening przeprowadzasz w domowym zaciszu, czy na sali treningowej – ławeczka jest idealnym narzędziem do rzeźbienia mięśni. Sam wybór ławki wiąże się z określonym treningiem – możemy zakupić ławkę pod sztangę z możliwością regulacji, bądź ławeczkę skośną. Właściwie do każdego rodzaju ławki ćwiczeniowej można dobrać wiele dodatków, które nie tylko otworzą drzwi do nowych ćwiczeń. Większość dodatków do ławek treningowych zapewni też niezbędną stabilizację podczas treningu, a także zwiększy bezpieczeństwo wykonywanych czynności.

Zobacz również produkty z kategorii ŁAWKI ZE STOJAKAMI

Pokazano 1 - 8 z 8 produktów
Pokazano 1 - 8 z 8 produktów

Dodatki do ławek – usprawnij swój trening

Osoby dążące do stalowych mięśni brzucha, bądź szukających usprawnień w treningu ze sztangą, powinny zainwestować w ławeczkę do treningu. Marząc o kaloryferze nie sposób ominąć treningów brzucha z użyciem ławki do treningu. Dzięki dodatkom takim jak blokada nóg, możemy w łatwy sposób zwiększyć intensywność oraz komfort ćwiczeń na brzuch. Stabilizacja, którą zapewnia blokada, jest nieoceniona przy brzuszkach i skłonach, zwłaszcza na ławce skośnej, głową w dół. Dzięki dodatkom do ławki treningowej, jak np. blokady, skutecznie przytrzymają one twoje nogi i pomoże utrzymać całą sylwetkę na ławeczce.

Modlitewnik lub prasa do ławki

Trening na ławeczce to nie tylko wzmacnianie górnych partii mięśniowych, ale też mięśni brzucha i grzbietu. Wśród dodatków do ławek treningowych znajdziemy między innymi modlitewniki. Służą one efektywniejszemu treningu bicepsów, ramion i przedramion. Modlitewnik posiada miękką tapicerkę, chroniącą ręce ćwiczącego przed obtarciami i urazami. W naszej ofercie znajdziesz modlitewniki z dostosowaniem poziomu wysokości, a także uchwytami na gryf, dzięki którym unikniesz kupna osobnego stojaka. Innym świetnym dodatkiem do ławki treningowej jest prasa do nóg. Łatwe w montażu i wykonane z najwyższej jakości materiałów, prasy do nóg tworzą możliwość skutecznego rozwoju dolnych partii mięśniowych. Prasy są wyposażone w miękkie gąbki chroniące nogi przed stłuczeniami i bólem związanym z wysokimi obciążeniami. Dodatki do ławek treningowych pomogą ci korzystać z nich w jeszcze efektywniejszy sposób. Usprawnij swój trening niewielkim kosztem – większość dodatków kosztuje niewiele, a tworzy nowe możliwości do rozwoju własnego ciała.