Ławeczki do wyciskania ze stojakami

Żadna siłownia, zarówno ta domowa, jak i profesjonalna, nie może obyć się bez ławeczki do ćwiczeń. Odpowiednio zaprojektowana ławeczka do wyciskania pozwala wykonać trening wszystkich partii mięśniowych – nie tylko klatki piersiowej. Dodatkowo ławki do ćwiczeń ze stojakami dostępne w naszej ofercie są proste w obsłudze i bezpieczne. Ławki wyposażone są w specjalne uchwyty z zaciskami, które zapobiegają ewentualnemu zsunięciu się ciężaru, co znacznie zwiększa zarówno komfort, jak i efektywność wykonywanego treningu.

Najwyższej jakości ławki do ćwiczeń za przystępną cenę

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór ławeczek do ćwiczeń dostosowanych do treningu domowego oraz na siłowni. Nasze ławki zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, co potwierdzają dwa lata gwarancji. Ławki pod sztangę posiadają możliwość regulowania oparcia. Całość znajduje się na wytrzymałym metalowym stelażu. Ergonomiczny kształt oraz przemyślany design sprawiają, że ćwiczenia na naszych ławkach do wyciskania to prawdziwa przyjemność! Nie wiesz, która ławeczka do wyciskania będzie dla Ciebie odpowiednia? Skontaktuj się z nami, z przyjemnością pomożemy Ci wybrać najlepszy model.

Zobacz również produkty z kategorii ŁAWKI BEZ STOJAKÓW

Pokazano 1 - 17 z 17 produktów
Pokazano 1 - 17 z 17 produktów

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, sprawdź również pozostały sprzęt i akcesoria na siłownię od SpecialFitness. Pełen przekrój sprzętu na siłownię, zarówno dużego, takiego jak bieżnie treningowe, jak i lekkiego, jak skakanki.