Nowoczesne bieżnie do biegania w Special Fitness

Bieżnia w domu pozwala na bieganie wtedy, kiedy masz na to ochotę. Możesz uprawiać wysiłek fizyczny, który pobudzi wszystkie Twoje mięśnie do działania, poprawi krążenie i oddychanie. Dla osób cierpiących na brak czasu wolnego, bieżnia jest przyrządem idealnym. Zadbaj o swoje zdrowie i postaw na bieżnie stacjonarne!

Którą bieżnię wybrać?

Sklep internetowy Special Fitness zajmuje się sprzedażą sprzętu do ćwiczeń siłowych i fitness. Jeżeli chcesz kupić bieżnie stacjonarne – sprawdź naszą ofertę. Znajdziesz u nas produkty na każdą kieszeń, wyłącznie od sprawdzonych producentów. Posiadamy bieżnie sportowe do ćwiczeń w domu, a także na siłowni. Sprawdź, która bieżnia treningowa będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia - elektryczna, mechaniczna, czy magnetyczna?

Bieżnie dostępne w naszym sklepie

W naszej ofercie posiadamy bieżnie sportowe, które wyróżniają się nowoczesnym designem. Dzięki wbudowanemu komputerowi, posiadają zaawansowane funkcje techniczne i są w stanie wykonać najważniejsze pomiary Twojej aktywności. Wybierając bieżnie treningowe do naszego sklepu skupiliśmy się na tym, by odznaczały się długą żywotnością. W naszym katalogu znajdują się dwa rodzaje:

  • bieżnia magnetyczna,

  • bieżnia elektryczna.

Magnetyczna nie wymaga zasilania, ponieważ obciążenie generuje jej magnetyczny system oporu. Z kolei bieżnia elektryczna wymaga podłączenia do prądu. Z tego powodu posiada również bardziej rozbudowane funkcje, jak np. wbudowany komputer z opcją pomiaru tętna, spalania kalorii, pomiaru prędkości, itp.

Zobacz również produkty z kategorii ROWERKI TRENINGOWE

na stronie
Pokazano 1 - 48 z 54 produktów
Obniżka!
4 490,00 zł 4 790,00 zł
12 990,00 zł
Pokazano 1 - 48 z 54 produktów

Bieżnia magnetyczna = bezpieczeństwo

Biegając w terenie jesteś narażony na skręcenia i obciążenia stawów ze względu na nierówności podłoża, przypadkowe patyki lub kamienie. Bieżnia magnetyczna, która do działania nie potrzebuje prądu, tylko Twojej siły, gwarantuje sterylne warunki do biegania. Trudno o kontuzję, jeśli prawidłowo korzysta się ze sprzętu.

Rozbudowane funkcje – bieżnia elektryczna

Niewątpliwą zaletą biegania w terenie jest możliwość dotlenienia organizmu i zrelaksowania umysłu. Nie możesz jednak precyzyjnie zmierzyć pulsu i szybkości, z jaką biegniesz. Dla osób, które chcą doskonalić swoją technikę, bieżnia elektryczna z systemem komputerowym będzie lepszym rozwiązaniem.

Jaka bieżnia będzie dla Ciebie najlepsza?

W naszym katalogu znajdziesz bieżnie do biegania w domu i na siłowni, które różnią się ceną, wielkością, funkcjami, designem i technologią. Aby wybrać odpowiedni sprzęt dla siebie, skonsultuj się z naszym specjalistą lub przeczytaj nasze porady:

  • zdecyduj, czy wolisz, aby Twoja bieżnia była elektryczna, czy magnetyczna,

  • wybierz moc silnika Twojej bieżni – im większa moc, tym bieżnia jest wydajniejsza i bardziej nadaje się do szybkiego biegu. Te o niskiej mocy sprawdzą się do truchtu i marszu,

  • dopasuj wielkość do Twojego ciała – bieżnia o wymiarach 130x40 będzie odpowiednia dla osoby o drobnej budowie. Dla osób wyższych i cięższych polecana jest ta o wymiarach 140x50

Special Fitness – udane zakupy

Pamiętaj, że kupując w naszym sklepie masz gwarantowaną darmową przesyłkę, niezależnie od tego ile produktów kupisz! Jeżeli potrzebujesz pomocy z wybraniem odpowiedniej bieżni – skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie udzielą Ci pomocy.