Ławeczki kulturystyczne

Ćwiczenia na ławce treningowej są proste i skuteczne. Przy użyciu tego sprzętu możemy ćwiczyć różne partie mięśni bez konieczności używania skomplikowanych przyrządów. Dodatkowo ławka treningowa bez stojaków zapewnia nam stabilne podłoże podczas ćwiczeń, tak ważne dla naszego zdrowia i bezpieczeństwa w trakcie wykonywania ulubionych siłowych aktywności. Ogromną zaletą ławki jest również to, że nie zajmuje zbyt dużo miejsca, co w połączeniu z jej wszechstronnością czyni z niej niemal idealny przyrząd treningowy. Ławka bez stojaków powinna znaleźć się na każdej siłowni – zarówno tej profesjonalnej, jak i domowej.

Duży wybór ławek do ćwiczeń

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór ławek treningowych bez stojaków dopasowanych do różnych rodzajów treningu. W naszym sklepie przygotowaliśmy dla Ciebie ławki proste oraz ławki składane, z oparciem i wielofunkcyjne. Wszystkie produkty dostępne na naszej stronie zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że kupujesz sprzęt na lata. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz ławkę dla siebie.

Zobacz również produkty z kategorii ŁAWKI DO BRZUSZKÓW

Pokazano 1 - 40 z 40 produktów
Kup jeszcze przez
Obniżka!
1 199,00 zł 1 499,00 zł
Kup jeszcze przez
Obniżka!
1 399,00 zł 1 599,00 zł
Kup jeszcze przez
Obniżka!
1 879,00 zł 1 999,00 zł
Kup jeszcze przez
Obniżka!
1 899,00 zł 1 999,00 zł
Obniżka!
2 599,00 zł 2 699,00 zł
Pokazano 1 - 40 z 40 produktów

Ławka treningowa prosta, skośna albo regulowana

W naszym sklepie każda ławka treningowa znajdzie swojego wielbiciela. Dla osób zaczynających przygodę z siłownią – w domu lub w klubie fitness – najlepszym wyborem będzie ławka treningowa prosta. Ułożona poziomo do ziemi stanowi podstawię wielu ćwiczeń – na przykład wyciskania poziomego sztangi lub hantli. Bardziej wymagający użytkownicy docenią ławki treningowe skośne. Umożliwia trudniejsze ćwiczenia – ławka skośna umożliwia dostosowanie kąta nachylenia, przez co trening siłowy będzie bardziej wymagający. Większy kąt ławki skośnej poprawi także ćwiczenia między innymi mięśni brzucha, zwiększając ich intensywność. Możesz także wybrać połączenie dwóch rodzajów ławek i wybrać spośród wielu ławek treningowych regulowanych. W naszym sklepie znajdziesz ławki regulowane na każdą kieszeń i potrzebę. Dostosuj swój trening jak nigdy wcześniej i postaw na ławki treningowe wykonane z najwyższą dbałością o detale. Trwałe i stworzone z pasją do treningu – nasze ławki pomogą ci ćwiczyć w domu oraz na siłowni.