Ławeczki treningowe do brzuszków

W naszym sklepie internetowym Special Fitness znajdziesz przyrządy do ćwiczeń siłowych, takie jak ławeczki do wykonywania brzuszków. Tego typu sprzęt przyda Ci się zarówno w domowej siłowni, oraz jako zaopatrzenie profesjonalnego klubu fitness. Sprawdź dostępne modele w naszym katalogu!

Zobacz również produkty z kategorii ŁAWKI SCOTTA (MODLITEWNIK)

Pokazano 1 - 7 z 7 produktów
Pokazano 1 - 7 z 7 produktów

Profesjonalne ławki i ławeczki dla początkujących

Posiadamy różne rodzaje ławek do brzuszków, których ceny wahają się od stu do kilku tysięcy złotych. W naszej ofercie znajdziesz:

  • ławki skośne,

  • ławki proste,

  • ławki profilowane.

Jeśli zależy Ci na prostym w użyciu przyrządzie do wykonywania ćwiczeń mięśni brzucha, sprawdź nasze skośne lub proste ławeczki. Z kolei dla właścicieli siłowni i profesjonalnych sportowców polecamy ławki treningowe Impulse, na których można wykonać znacznie więcej niż tylko brzuszki.

Ławki dopasowane do Twoich potrzeb

Dostępne przyrządy do treningu mięśni brzucha służą nie tylko do wykonywania brzuszków, ale również innych zestawów ćwiczeń na górne partie ciała. Większość modeli jest regulowana, dzięki czemu dopasujesz poszczególne elementy ławki do budowy swojego ciała. Wygodne, skórzane obicie ławki gwarantuje komfort podczas wykonywania ćwiczeń i zapobiega bólom kręgosłupa.

Dlaczego warto wybrać ławki do ćwiczeń?

Wykonując brzuszki na podłodze, nie masz możliwości zapanowania nad własnym ciałem. Twoja pozycja może nie być prosta, a twarde podłoże może powodować bóle kręgosłupa. Aby zapobiec tym problemom, zainwestuj w ławkę do brzuszków.

Bez ławki do ćwiczeń, żadna siłownia, ani klub fitness, nie będą w pełni wyposażone. Te przyrządy nie zajmują dużo miejsca, a część z nich jest składana, dzięki czemu spokojnie zmieszczą się w niewielkim pomieszczeniu.

Special Fitness – łatwe kupowanie, dostawa gratis

Jeżeli zainteresował Cię konkretny model ławki do ćwiczeń lub chcesz zasięgnąć rady specjalisty – skontaktuj się z nami. Pamiętaj, że jeśli kupisz produkt w naszym sklepie, dostarczymy go do Ciebie za darmo.