Średnia ocen z facebook
4.7 / 5
Aktualna liczba opinii 80

Zestawy hantli ogumowanych

Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że hantle to jedno z najlepszych narzędzi treningowych. Ich zaletą jest uniwersalność, niewielki rozmiar oraz przystępna cena, co sprawia, że z powodzeniem mogą stosować je zarówno właściciele profesjonalnych klubów fitness, jak i zwolennicy treningu domowego. Zestaw hantli w praktycznej walizce, czy nawet większy, ze stojakiem, nie zajmuje dużo miejsca, a umożliwia przeprowadzenie wielu różnych treningów. Taki zakup jest doskonałą inwestycją zarówno dla początkujących, jak i osób z dużym doświadczeniem w sportach siłowych.

Hantle ogumowane dostępne w naszej ofercie to produkty najwyższej jakości, dzięki którym Twój trening będzie nie tylko efektywny, lecz także bezpieczny – zarówno dla Ciebie, jak i otoczenia. W naszym katalogu produktów znajdziesz zarówno pojedyncze hantle, jak i zestawy gryfów z talerzami umieszczone w praktycznej walizce, które możesz zabrać ze sobą nawet na urlop, oraz zestawy ze stojakiem. Dzięki temu bez problemu wybierzesz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich umiejętności i celów treningowych, a nawet trybu życia!

Zobacz również produkty z kategorii HANTELKI FITNESS

Pokazano 1 - 30 z 30 produktów
Obniżka!
1 699,00 zł 1 999,00 zł
Obniżka!
Obniżka!
Obniżka!
Obniżka!
8 599,00 zł 8 999,00 zł
Obniżka!
13 999,00 zł 14 999,00 zł
Pokazano 1 - 30 z 30 produktów

Zestaw hantli — zalety treningu

Wielu bywalców siłowni nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wszechstronnym i użytecznym narzędziem są niepozorne hantle. Ich zaletą jest nie tylko to, że zajmują mało miejsca! Posiadając w domu zestaw hantli, jesteś w stanie przeprowadzić kompletny trening, który może być o wiele bardziej efektywny, niż ten zrobiony z użyciem maszyn czy dużych sztang.

Największą zaletą hantli jest jednak to, że są one narzędziem dla każdego. Korzystając z hantli, bez problemu możesz dobrać ich ciężar do rodzaju ćwiczeń oraz przede wszystkim — Twoich możliwości i stażu treningowego.

Dlaczego warto kupić zestaw hantli?

Hantle pozwalają wyrównać dysproporcje w sile – podczas treningu z hantlami nie ma szans, żeby „mocniejsza strona” przejęła większą ilość obciążenia. To sprawia, że ćwiczenia przekładają się na ładniejszą, bardziej proporcjonalną sylwetkę oraz większą sprawność. Dodatkowo praca z wolnymi ciężarami wymaga większej koncentracji oraz lepszej stabilizacji całego ciała, dzięki czemu efekty ćwiczeń z niepozornymi hantelkami są szybciej zauważalne oraz po prostu lepsze, niż w przypadku maszyn.

Poza tym zestawy hantli mają bardziej wszechstronne zastosowanie. Jeden komplet pozwoli na przeprowadzenie typowego treningu siłowego lub treningu fitness z elementami ćwiczeń siłowych.