Zestawy hantli

Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że hantle to jedno z najlepszych narzędzi treningowych. Hantle mają pewną zaletę - uniwersalność, niewielki rozmiar oraz przystępną cenę, co sprawia, że z powodzeniem mogą stosować je zarówno właściciele profesjonalnych klubów fitness, jak i zwolennicy treningu domowego. Zestaw hantli w praktycznej walizce, czy nawet większy, ze stojakiem, nie zajmuje dużo miejsca, a umożliwia przeprowadzenie wielu różnych treningów. Ciężarki do ćwiczeń to doskonała inwestycja zarówno dla początkujących, jak i osób z dużym doświadczeniem w sportach siłowych.

Hantle ogumowane dostępne w naszej ofercie to produkty najwyższej jakości, dzięki którym Twój trening będzie nie tylko efektywny, lecz także bezpieczny – zarówno dla Ciebie, jak i otoczenia. W naszym katalogu produktów znajdziesz zarówno pojedyncze hantle, jak i zestawy gryfów czy sztangi z talerzami umieszczone w praktycznej walizce, które możesz zabrać ze sobą nawet na urlop, oraz zestawy ze stojakiem. Dzięki temu bez problemu wybierzesz opcję najlepiej dopasowaną do Twoich umiejętności i celów treningowych, a nawet trybu życia! Zestaw ciężarków, czy gryf do hantli z dodatkowymi talerzami to kwestia wyboru indywidualnego i uzależniona też od ilości miejsca jakie możemy przeznaczyć na przetrzymywanie sprzętu. W naszej ofercie znajdziemy szeroki zakres ciężarów, w tym odpowiednie hantle dla kobiet. Znajdą one dla siebie odpowiedni zestaw ciężarów. Najczęściej poszukiwany ciężar do ćwiczeń wśród użytkowników to 4 kg, 6 kg, 8 kg, 10 kg, 12 kg, 15 kg i 20 kg.

Zobacz również produkty z kategorii HANTELKI FITNESS

Pokazano 1 - 14 z 14 produktów
Pokazano 1 - 14 z 14 produktów

Zestaw hantli — zalety treningu

Wielu bywalców siłowni nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wszechstronnym i użytecznym narzędziem są niepozorne hantle. Przede wszystkim hantle do ćwiczeń zajmują mało miejsca! Posiadając w domu zestaw hantli, jesteś w stanie przeprowadzić kompletny trening, który może być o wiele bardziej efektywny, niż ten zrobiony z użyciem maszyn czy dużej sztangi.

Największą zaletą hantli jest jednak to, że są one narzędziem dla każdego. Korzystając z hantli, bez problemu możesz dobrać ich ciężar do rodzaju ćwiczeń oraz przede wszystkim — Twoich możliwości i stażu treningowego.

Dlaczego warto kupić zestaw hantli?

Hantle pozwalają wyrównać dysproporcje w sile – podczas treningu z hantlami nie ma szans, żeby „mocniejsza strona” przejęła większą ilość obciążenia. To sprawia, że ćwiczenia przekładają się na ładniejszą, bardziej proporcjonalną sylwetkę oraz większą sprawność. Trening z hantlami to praca z wolnymi ciężarami wymaga większej koncentracji oraz lepszej stabilizacji całego ciała, dzięki czemu efekty ćwiczeń z niepozornymi hantelkami są szybciej zauważalne oraz po prostu lepsze, niż w przypadku maszyn.

Poza tym zestaw hantli ma bardziej wszechstronne zastosowanie. Jeden komplet pozwoli na przeprowadzenie typowego treningu siłowego lub treningu fitness z elementami ćwiczeń siłowych.