Brama do siłowni

W naszym sklepie internetowym ze sprzętem kulturystycznym znajdziesz bramy treningowe, które zostały stworzone przez najbardziej znane oraz renomowane marki. Nasze bramy to doskonałe wyposażenie każdej sali. Doskonale spiszą się na profesjonalnej siłowni, w klubie fitness, a nawet w Twojej domowej salce do ćwiczeń.

Pojedyncza brama do siłowni umożliwia Ci wykonanie wielu różnych ćwiczeń bez konieczności korzystania z asekuracji drugiej osoby. Sprawdź, ile ćwiczeń możesz wykonać na bramie kulturystycznej marki IMPULSE czy ATX. Zainwestuj w najlepszy sprzęt na rynku i ciesz się szybszymi rezultatami treningowymi!

Zobacz również produkty z kategorii POZOSTAŁE MASZYNY ZE STOSEM

Pokazano 1 - 28 z 28 produktów
Obniżka!
Pokazano 1 - 28 z 28 produktów

Bramy do siłowni – przykładowe ćwiczenie, jakie możesz wykonać przy ich użyciu

Brama wielofunkcyjna służy do budowania mięśni całego ciała. Przy jej pomocy można wykonywać ćwiczenia zarówno na siedząco, jak i na stojąco, co znacznie zwiększa jej użyteczność podczas treningów. Ten sprzęt daje nieograniczone możliwości wzmacniania mięśni i budowania pożądanej przez Ciebie sylwetki.

Ćwiczenia zacznij od rozciągania na drążku. Następnie możesz przejść do podnoszenia ciężarów na wybrane partie ciała. Jeżeli Twoja brama posiada stanowisko siedzące, to znaczy, że możesz wykonać ćwiczenia na łydki, ramiona, a także kręgosłup. Jeżeli jednak go nie ma, nic nie szkodzi. Dzięki bramie możesz robić ćwiczenia siłowe również na stojąco. W tym wariancie musisz koniecznie pamiętać o prawidłowej postawie i przede wszystkim zadbać o swój kręgosłup. Jeśli planujesz wykonywać ćwiczenia z dużym obciążeniem, mogą przydać Ci się pasy kulturystyczne, rękawiczki i dopasowane obuwie.

Największy wybór sprzętu na siłownię

W naszym katalogu produktów znajdziesz szeroki wybór profesjonalnych bram do ćwiczeń, a także akcesoria, które sprawią, że korzystanie z nich stanie się jeszcze bardziej efektywne. Oto kilka naszych propozycji, dzięki którym Twoja siłownia stanie się jeszcze lepszym miejscem do treningów: brama kulturystyczna narożna, wyciąg bramowy, wielofunkcyjna brama do siłowni dostępna w różnych rozmiarach, a także wiele innych bram treningowych do ćwiczeń.