Maszyny na wolny ciężar

W tej części sklepu internetowego Special Fitness znajdziesz przyrządy do ćwiczeń bez stosu . Ćwicząc na nich wykorzystuje się ciężar własnego ciała lub tzw. wolne obciążenie. Tego typu urządzenia są najczęściej przeznaczone do wzmacniania mięśni brzucha, czy rozciągania przed i po treningu. Na każdej siłowni powinna znaleźć się co najmniej jedna maszyna do robienia brzuszków. Nie rozczaruj swoich klientów i sprawdź dostępny sprzęt w Special Fitness!

Produkty z tej kategorii przeznaczone są do profesjonalnego treningu zarówno mężczyzn jak i kobiet. Wszystkie maszyny na wolny ciężar są wykonane z wysokiej jakości komponentów. Malowanie proszkowe w wysokiej temperaturze zapewnia wysoką trwałość i perfekcyjny wygląd maszyn przez długi czas. Tapicerka wykonana jest z odpornego na pot i środki ...

Produkty z tej kategorii przeznaczone są do profesjonalnego treningu zarówno mężczyzn jak i kobiet. Wszystkie maszyny na wolny ciężar są wykonane z wysokiej jakości komponentów. Malowanie proszkowe w wysokiej temperaturze zapewnia wysoką trwałość i perfekcyjny wygląd maszyn przez długi czas. Tapicerka wykonana jest z odpornego na pot i środki dezynfekcyjne materiału, co zapobiega jej odbarwianiu i pękaniu, a gęsta poliuretanowa pianka jest odporna na wgniecenia oraz zapewnia komfort użytkownikom podczas sesji treningowych.

Więcej

Zobacz również produkty z kategorii BRAMY I WIEŻE WIELOSTANOWISKOWE

na stronie
Pokazano 1 - 48 z 58 produktów
Kup jeszcze przez
Obniżka!
Pokazano 1 - 48 z 58 produktów

Wielofunkcyjne stanowiska treningowe - do brzuszków, przysiadów i wielu innych!

Nasze stanowiska treningowe mogą również posłużyć do wspomagania ciała i utrzymania prawidłowej postawy podczas wykonywania ćwiczeń np. z ciężarkami. Maszyny te pozwalają na wykonywanie różnego rodzaju ćwiczeń z wolnym obciążeniem. Jest to o tyle komfortowe, że osoba wykonująca trening nie jest ograniczona wagą stosu. Dostępne przyrządy działające w formie podporu do ćwiczeń siłowych posiadają funkcjonalną i łatwą w użyciu regulację. Dzięki temu każda osoba, niezależnie od jej wzrostu, będzie mogła w komfortowy sposób trenować np. na maszynie do najszerszego grzbietu.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to sprawdź również pozostałe wyposażenie siłowni i zainwestuj w najlepszy sprzęt dostępny na rynku!