Wyciągi do ćwiczeń

Wyciąg to urządzenie, które znajduje się w prawie każdej siłowni. Ten niepozorny sprzęt pomoże Ci zbudować silne bicepsy, mięśnie pleców i klatki piersiowej. Przy jego pomocy możesz wykonać niemal kompletny trening górnych partii ciała oraz brzucha, ale czy tylko? Oczywiście, że nie! Tak jak wyciąg górny jest doskonały do ćwiczeń na ramiona, klatkę i plecy, tak wyciąg dolny pozwoli Ci kompleksowo wzmocnić mięśnie nóg. Z tego powodu wyciąg to urządzenie, bez którego nie może obyć się żadna siłownia.

Wyciąg bramowy co ćwiczeń w domu i na siłowni

Dzięki swoim stosunkowo niewielkim wymiarom wyciąg do ćwiczeń to również świetny sprzęt do treningu domowego. Zarówno w prywatnej, jak i ogólnie dostępnej siłowni doskonale sprawdzi się wyciąg bramowy, który umożliwi Ci wykonanie kompletnego treningu całego ciała. Jeśli planujesz kupić wyciąg do ćwiczeń, pamiętaj, żeby wybierać sprawdzone urządzenia dobrej jakości. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogaty wybór wyciągów, które sprawią, że efekty Twojego treningu staną się lepiej widoczne.

Zobacz również produkty z kategorii ATLASY DO ĆWICZEŃ

Pokazano 1 - 15 z 15 produktów
Pokazano 1 - 15 z 15 produktów

Sprawdź inne produkty z naszej oferty

Potrzebujesz kompleksowo wyposażyć siłownię? Czy może potrzebujesz sprzętu do treningu domowego? Na SPECIALFITNESS znajdziesz zarówno lekki sprzęt fitness: taki jak skakanka treningowa  oraz profesjonalny sprzęt do siłowni, np. klatki treningowe czy gryfy olimpijskie.