Atlas do ćwiczeń w domu

Atlas to wielofunkcyjny przyrząd służący do ćwiczeń w warunkach domowych oraz na siłowni. Umożliwia trening różnych partii mięśni. Inwestując w atlas do swojej domowej siłowni, będziesz w stanie wykonać większość ogólnorozwojowych ćwiczeń, za które musiałbyś zapłacić na siłowni.

Zobacz również produkty z kategorii KLATKI TRENINGOWE

Pokazano 1 - 30 z 30 produktów
3 199,00 zł
Obniżka!
4 299,00 zł 4 499,00 zł
Kup jeszcze przez
Obniżka!
13 019,00 zł 13 999,00 zł
Pokazano 1 - 30 z 30 produktów

Dlaczego warto zainwestować w atlas do ćwiczeń w domu?

Atlas to przyrząd, na którym wykonasz ćwiczenia w pozycji siedzącej, na górne i dolne partie ciała. W zależności od wybranego modelu, atlas może posiadać obciążenie, np. do 45 lub 65 kg.

Zaletą atlasu jest wsparcie dla kręgosłupa podczas wykonywania ćwiczeń z obciążeniem. Dzięki wyprofilowanemu siedzisku, podczas ćwiczeń utrzymujesz prawidłową postawę i kontrolujesz pracę swojego ciała.

Wielofunkcyjny atlas do ćwiczeń marki HMS

Sprawdź model Atlas marki HMS, który służy do kompleksowego treningu całego ciała. Składa się z ośmiu przyrządów do ćwiczeń:

  • ławki skośnej,

  • modlitewnika,

  • motylka,

  • wyciągu dolnego,

  • wyciągu górnego,

  • stacji do ćwiczenia mięśni nóg,

  • stanowiska do treningu mięśni brzucha,

  • stacji do pompek.

Dzięki tak kompleksowemu urządzeniu, będziesz w stanie wykonać zróżnicowane zestawy ćwiczeń, które poprawią Twoją sprawność fizyczną i wygląd sylwetki. Jeżeli interesują Cię wielofunkcyjne maszyny do ćwiczeń, sprawdź również suwnice Smitha.

Który atlas będzie dla Ciebie odpowiedni?

Istotna przy doborze atlasu jest jego marka – czy jest znana z produkcji profesjonalnych atlasów do ćwiczeń, czy używa do tego najlepszych materiałów na rynku? Przy zakupie atlasu ważne są również gabaryty przyrządu. Atlas potrafi być bardzo rozbudowany. Zanim przystąpisz do złożenia zamówienia, sprawdź przestrzeń, którą dysponujesz w domu lub w klubie fitness. Jeśli to urządzenie ma być głównym sprzętem w Twojej domowej siłowni, to warto postawić na model wielofunkcyjny. Jeśli szukasz zestawu atlasów do wyposażenia siłowni, postaw na różnorodność.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde pytanie!