Hantelki dla kobiet: hantle 1kg, 2kg, 3kg

Chcesz wyrzeźbić ramiona i ujędrnić skórę na tricepsach, ale nie chcesz przy tym zanadto rozbudować mięśni? Hantle damskie pozwolą Ci na szybsze osiągnięcie efektów! Warto przy tym pamiętać, że ćwiczenia z hantlami nie tylko pozwolą Ci wysmuklić sylwetkę i wzmocnić ręce, ale dzięki wzmacnianiu układu kostnego są również doskonałą metodą zapobiegania osteoporozie. Dlatego warto włączyć je do swojego planu treningowego. Zwłaszcza że proste ćwiczenia z hantlami możesz wykonywać nawet w domu!

Trening z hantlami

Czym hantle dla kobiet różnią się od hantli dla mężczyzn? Przede wszystkim hantle damskie są lżejsze oraz mają smuklejszy gryf, dostosowany swoim kształtem do kobiecej dłoni. Dzięki temu są bardziej komfortowe w stosowaniu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz hantle o wadze 1 kg – doskonałe na początek, a także 2 kg oraz 3 kg, idealne dla bardziej zaawansowanych miłośniczek ćwiczeń z obciążeniem. Nie wiesz, które hantle wybrać? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością pomożemy Ci dobrać odpowiedni sprzęt i pomóc rozpocząć cudowną przygodę, jaką jest trening z hantlami.

Zobacz również produkty z kategorii GRYFY OLIMPIJSKIE

Pokazano 1 - 4 z 4 produktów
Pokazano 1 - 4 z 4 produktów

Dopasowane do kobiecej dłoni

Hantelki charakteryzują się formą dopasowaną do dłoni dzięki czemu są najczęściej wybierane do ćwiczeń fitness. Trening aerobowy z hantelkami jest bardziej komfortowy niż z klasycznymi hantlami o krótkim gryfie z wymiennymi obciążeniami. Jeżeli interesuje Cię zwiększenie stopnia trudności codziennego treningu, to wypróbuj hantelki o wadze 1 lub 2 kg. Zobaczysz, że Twoje ćwiczenia będą bardziej efektywne. Dla osób, które poszukują większego obciążenia polecamy również kamizelki obciążeniowe.