Gumy do ćwiczeń

W tej części naszego sklepu internetowego zgromadziliśmy gumy i ekspandery do ćwiczeń. Tego typu akcesoria fitness są nie tylko tanie i wielofunkcyjne, a również łatwe w przechowaniu. Guma gimnastyczna może towarzyszyć Ci w każdej sytuacji - zarówno na siłowni, w domu, jak i na wczasach. Sprawdź produkty do ćwiczeń siłowych i rozciągających dostępne w naszym sklepie.

Ćwiczenia z ekspanderem

Taśma gumowa służy do wykonywania ćwiczeń na górne i dolne partie ciała. Jest często wykorzystywana przez fizjoterapeutów do celów rehabilitacyjnych, gdyż pomaga w stopniowym odbudowywaniu mięśni po urazie. Podczas ćwiczeń z gumą Twoje mięśnie pracują z jej oporem. W zależności od grubości gumy opór ten będzie większy lub mniejszy. Dlatego dla początkujących polecamy cienką gumę treningową. Optymalny zestaw do treningu w domu to guma treningowa, mata do ćwiczeń i piłka fitness. Dzięki tym trzem akcesoriom niewielkim kosztem wykonasz różnego rodzaju ćwiczenia i utrzymasz dobrą kondycję.

Guma do podciągania na drążku

Podciąganie na drążku to sposób na wzmocnienie mięśni ramion, brzucha i pleców. Włączając do treningu gumę do podciągania, możesz dodatkowo ćwiczyć mięśnie nóg. Wystarczy, że przywiążesz gumę do drążka i zaczepisz o nią nogę. Podciągając się, guma będzie stawiać opór, uaktywniając mięśnie. Do urozmaicenia podciągania na drążku polecamy również piłki lekarskie, które trzymane w nogach dodają kilka kilogramów do wagi ciała.

Zobacz również produkty z kategorii AKCESORIA DO JOGI

Pokazano 1 - 27 z 27 produktów
Obniżka!
Kup jeszcze przez
Obniżka!
79,00 zł 119,00 zł
Kup jeszcze przez
Obniżka!
Kup jeszcze przez
Obniżka!
Pokazano 1 - 27 z 27 produktów

Guma oporowa do ćwiczeń

W naszej ofercie znajdziesz także akcesoria przeznaczone dla bardziej wymagających sportowców. Guma oporowa to narzędzie, które może mieć zastosowanie w wielu sytuacjach – rehabilitacji, treningu siłowym, funkcjonalnym czy jodze. Dostępność wielu poziomów oporu pozwoli dostosować gumy do swoich wymagań. Gumy do ćwiczeń z uchwytami, wyposażone w dodatkowe osłony zapewniają maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Inwestycja w gumy oporowe to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale też miejsca. Nie zajmują dużo przestrzeni i można je wygodnie spakować. Dzięki temu, możesz używać gum do ćwiczeń również podczas wakacji i wyjazdów. Wznieś swój trening na jeszcze wyższy poziom korzystając z gum do ćwiczeń – dostępne w wielu wariantach, również w atrakcyjnych cenowo zestawach.