Gumy do ćwiczeń

W tej części naszego sklepu internetowego zgromadziliśmy gumy i ekspandery do ćwiczeń. Tego typu akcesoria fitness są nie tylko tanie i wielofunkcyjne, a również łatwe w przechowaniu. Guma gimnastyczna może towarzyszyć Ci w każdej sytuacji - zarówno na siłowni, w domu, jak i na wczasach. Sprawdź produkty do ćwiczeń siłowych i rozciągających dostępne w naszym sklepie.

Ćwiczenia z ekspanderem

Taśma gumowa służy do wykonywania ćwiczeń na górne i dolne partie ciała. Jest często wykorzystywana przez fizjoterapeutów do celów rehabilitacyjnych, gdyż pomaga w stopniowym odbudowywaniu mięśni po urazie. Podczas ćwiczeń z gumą Twoje mięśnie pracują z jej oporem. W zależności od grubości gumy opór ten będzie większy lub mniejszy. Dlatego dla początkujących polecamy cienką gumę treningową. Optymalny zestaw do treningu w domu to guma treningowa, mata do ćwiczeń i piłka fitness. Dzięki tym trzem akcesoriom niewielkim kosztem wykonasz różnego rodzaju ćwiczenia i utrzymasz dobrą kondycję.

Guma do podciągania na drążku

Podciąganie na drążku to sposób na wzmocnienie mięśni ramion, brzucha i pleców. Włączając do treningu gumę do podciągania, możesz dodatkowo ćwiczyć mięśnie nóg. Wystarczy, że przywiążesz gumę do drążka i zaczepisz o nią nogę. Podciągając się, guma będzie stawiać opór, uaktywniając mięśnie. Do urozmaicenia podciągania na drążku polecamy również piłki lekarskie, które trzymane w nogach dodają kilka kilogramów do wagi ciała.

Zobacz również produkty z kategorii AKCESORIA DO JOGI

Pokazano 1 - 28 z 28 produktów
Kup jeszcze przez
Obniżka!
16,00 zł 44,00 zł
Obniżka!
Kup jeszcze przez
Obniżka!
19,00 zł 119,00 zł
Kup jeszcze przez
Obniżka!
Kup jeszcze przez
Obniżka!
25,00 zł 39,00 zł
Kup jeszcze przez
Obniżka!
Obniżka!
Kup jeszcze przez
Obniżka!
Kup jeszcze przez
Pokazano 1 - 28 z 28 produktów

Guma oporowa do ćwiczeń

W naszej ofercie znajdziesz także akcesoria przeznaczone dla bardziej wymagających sportowców. Guma oporowa to narzędzie, które może mieć zastosowanie w wielu sytuacjach – rehabilitacji, treningu siłowym, funkcjonalnym czy jodze. Dostępność wielu poziomów oporu pozwoli dostosować gumy do swoich wymagań. Gumy do ćwiczeń z uchwytami, wyposażone w dodatkowe osłony zapewniają maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Inwestycja w gumy oporowe to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale też miejsca. Nie zajmują dużo przestrzeni i można je wygodnie spakować. Dzięki temu, możesz używać gum do ćwiczeń również podczas wakacji i wyjazdów. Wznieś swój trening na jeszcze wyższy poziom korzystając z gum do ćwiczeń – dostępne w wielu wariantach, również w atrakcyjnych cenowo zestawach.