Hantle regulowane

Hantle regulowane znajdują się na każdej siłowni, ale ten rodzaj przyrządów to również doskonały dodatek do wyposażenia domowego kącika ćwiczeń. Zwłaszcza jeśli dzielimy go ze swoją drugą połówką, która również lubi pracować nad sylwetką. Hantle z regulowanym obciążeniem umożliwiają zwiększenie lub zmniejszenie wagi sprzętu, dzięki czemu są bardzo uniwersalne i umożliwiają wykonywanie ćwiczeń o różnej intensywności, a tym samym osiąganie zróżnicowanych celów treningowych.

Wysokiej jakości hantle z regulowanym obciążeniem

Żeby trening z hantlami regulowanymi był efektywny oraz przede wszystkim bezpieczny, hantle powinny być doskonałej jakości. Wybierając hantle regulowane, zwracajmy uwagę na materiały, z których zostały wykonane, oraz jakość gryfów i zacisków. Hantle regulowane z obciążeniem w przystępnych cenach znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Wszystkie oferowane przez nas produkty to wyroby znanych producentów dostosowane do treningów na siłowni oraz ćwiczeń w domu.

Zobacz również produkty z kategorii OBCIĄŻENIA DOMOWE

Pokazano 1 - 4 z 4 produktów
Pokazano 1 - 4 z 4 produktów

Regulowane hantle żeliwne są najbardziej popularnym przyrządem do ćwiczeń siłowych ze względu na swoją uniwersalność i funkcjonalność. Wystarczy jeden zestaw hantli, by wykonać zróżnicowany zestaw ćwiczeń na różne partie mięśni. Można zacząć od najlżejszych i stopniowo dodawać obciążenie do hantli - w zależności od swoich możliwości. Hantle regulowane są również łatwe w przechowaniu - nie zajmują zbyt dużo miejsca, dlatego świetnie sprawdzają się w domowej siłowni. W naszym sklepie kupisz hantle żeliwne i gumowane, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Ergonomiczny kształt i gryf z powłoką antypoślizgową sprawią, że wykonywanie ćwiczeń siłowych nie będzie sprawiał Ci trudności. Zapoznaj się z dostępnymi produktami i wybierz coś dla siebie. W razie jakichkolwiek pytań - skontaktuj się z nami, a nasi pracownicy pomogą Ci odnaleźć sprzęt, który spełni wszystkie Twoje wymagania.