Średnia ocen z facebook
4.7 / 5
Aktualna liczba opinii 80

Modlitewniki

Silny, pięknie wyrzeźbiony biceps nie tylko efektownie wygląda, ale również jest bardzo ważny podczas wykonywania innych ćwiczeń, takich jak podciąganie na drążku czy klasyczne pompki. Dlatego warto zadbać o ten mięsień. Doskonałym sposobem na wzmocnienie bicepsów oraz mięśni ramion i rąk są klasyczne ćwiczenia na modlitewniku – niepozornym przyrządzie o wielkich możliwościach.

Ławka Scotta - sposób na silne bicepsy

Modlitewnik znany jest również jako ławka Scotta. Swoją zwyczajową nazwę zawdzięcza pozycji, jaką przyjmuje na nim ćwiczący. Odpowiednio dobrany modlitewnik umożliwia wykonanie kompletnego treningu mięśni ramion i rąk, co sprawia, że nie może obyć się bez niego żadna siłownia. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogaty wybór modlitewników wykonanych z wysokiej jakości materiałów, które będą doskonałym uzupełnieniem profesjonalnej sali treningowej oraz domowego kącika ćwiczeń. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz przyrząd najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

na stronie
Pokazano 1 - 24 z 26 produktów
Pokazano 1 - 24 z 26 produktów

Jakie ćwiczenia wykonasz na modlitewniku?

Na standardowej ławce Scotta wykonasz co najmniej trzy rodzaje ćwiczeń z obciążeniem budujących mięśnie rąk. Jednym z nich jest unoszenie przedramion w oparciu o modlitewnik w sposób klasyczny lub ze zmianą uchwytu. W zależności od ustawień modlitewnika, możesz o niego oprzeć klatkę piersiową lub ramiona. Dzięki temu wykonasz jeszcze więcej ćwiczeń, urozmaicisz swoje treningi i zadbasz o rozbudowę mięśni rąk.

W każdej profesjonalnej siłowni powinna znaleźć się ławka Scotta. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to sprawdź również pozostałe wyposażenie do ćwiczeń.