Modlitewnik , Ławka Scotta

Silny, pięknie wyrzeźbiony biceps nie tylko efektownie wygląda, ale również jest bardzo ważny podczas wykonywania innych ćwiczeń, takich jak podciąganie na drążku czy klasyczne pompki. Dlatego warto zadbać o ten mięsień. Doskonałym sposobem na wzmocnienie bicepsów oraz mięśni ramion i rąk są klasyczne ćwiczenia na modlitewniku – niepozornym przyrządzie o wielkich możliwościach.

Ławka Scotta - sposób na silne bicepsy

Modlitewnik znany jest również jako ławka Scotta. Swoją zwyczajową nazwę zawdzięcza pozycji, jaką przyjmuje na nim ćwiczący. Odpowiednio dobrany modlitewnik umożliwia wykonanie kompletnego treningu mięśni ramion i rąk, co sprawia, że nie może obyć się bez niego żadna siłownia. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogaty wybór modlitewników wykonanych z wysokiej jakości materiałów, które będą doskonałym uzupełnieniem profesjonalnej sali treningowej oraz domowego kącika ćwiczeń. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz przyrząd najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Zobacz również produkty z kategorii ŁAWKI RZYMSKIE NA PROSTOWNIKI GRZBIETU

Pokazano 1 - 5 z 5 produktów
Pokazano 1 - 5 z 5 produktów

Jakie ćwiczenia wykonasz na modlitewniku?

Na standardowej ławce Scotta wykonasz co najmniej trzy rodzaje ćwiczeń z obciążeniem budujących mięśnie rąk. Jednym z nich jest unoszenie przedramion w oparciu o modlitewnik w sposób klasyczny lub ze zmianą uchwytu. W zależności od ustawień modlitewnika, możesz o niego oprzeć klatkę piersiową lub ramiona. Dzięki temu wykonasz jeszcze więcej ćwiczeń, urozmaicisz swoje treningi i zadbasz o rozbudowę mięśni rąk.

W każdej profesjonalnej siłowni powinna znaleźć się ławka Scotta. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to sprawdź również pozostałe wyposażenie do ćwiczeń.