Ławki rzymskie, na grzbiet

W tej części naszego sklepu znajdziesz ławki treningowe przeznaczone do ćwiczeń mięśni grzbietu i pleców. Te wielofunkcyjne przyrządy posiadają regulowaną wysokość oraz kąt pochylenia, dzięki czemu można wykonać na nich ćwiczenia w różnych pozycjach dla urozmaicenia swojego planu treningowego, a także poprawy własnej sylwetki.

Zobacz również produkty z kategorii DODATKI DO ŁAWEK

Pokazano 1 - 12 z 12 produktów
Pokazano 1 - 12 z 12 produktów

Ławki wielofunkcyjne na plecy, pośladki, grzbiet

Ławka wielofunkcyjna przyda się na każdej siłowni i sali fitness. Nie potrzeba do niej dodatkowego sprzętu ani akcesoriów takich jak ciężarki, czy sztangi. Wystarczy opór własnego ciała by przeprowadzić efektywny trening aktywujący różne grupy mięśniowe. Bardzo ważne jest, aby ławka treningowa posiadała regulację wysokości. Żeby ćwiczenia były w pełni bezpieczne, osoba wykonująca je powinna być oparta biodrami o miękką część urządzenia. Prezentowane w naszym sklepie przyrządy posiadają wzmocnioną konstrukcję i miękkie obicie, co gwarantuje w pełni komfortowy i efektywny trening.

Special Fitness - dostarczamy najlepszy sprzęt do ćwiczeń!

Sprzęt, który oferujemy naszym klientom został wykonany przez renomowanych producentów i przetestowany przez profesjonalistów. Dlatego robiąc u nas zakupy i uzupełniając swoje wyposażenie siłowni możesz mieć pewność, że zyskasz najlepsze ławki kulturystyczne i maszyny do ćwiczeń na rynku.W razie jakichkolwiek pytań - skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego asortymentu.