SIŁOWNIA ZA DALEKO? WOLISZ KAMERALNE MIEJSCA? ZRÓB TRENING W DOMU!

SIŁOWNIA ZA DALEKO? WOLISZ KAMERALNE MIEJSCA? ZRÓB TRENING W DOMU!

Trening w domu to świetnie rozwiązanie dla osób, które preferują ćwiczenia w kameralnej atmosferze . Jest wiele czynników, które uniemożliwiają lub zniechęcają do pójścia na siłownię, np.:

  • odległość,
  • pogoda,
  • dyskomfort spowodowany dużą ilością ludzi w fitness klubie,
  • lub po prostu brak motywacji.

W takich sytuacjach warto zaopatrzyć się w sprzęt, który z powodzeniem pozwoli Ci na wyrzeźbienie sylwetki i utrzymanie kondycji fizycznej w domu.

Ćwiczenia w domu na redukcję tkanki tłuszczowej

Do ćwiczeń aerobowych, które pomogą Ci w spalaniu tkanki tłuszczowej w domu, przydadzą się takie sprzęty, jak: orbitrek , rowerek stacjonarny czy też stepper . Akcesoria do treningu w domu pozwolą Ci wymodelować łydki i uda, a w przypadku orbitreka z uchwytami, również mięśnie ramion i brzucha.

Spalaj kalorie oglądając film!

Trening w domu może być przyjemny. Wykorzystując jedno z naszych urządzeń, np. orbitreka, możesz świetnie wykorzystać wolny czas. Ćwicz mięśnie nóg podczas oglądania filmu, serialu, lub czytania książki. Wypłyną z tego same korzyści!

Akcesoria do treningu w domu

Akcesoria do treningu w domu, które dzięki swoim gabarytom zawsze zmieścisz w mieszkaniu, to np. piłki , gumy , czy twistery . Do większości ćwiczeń wykonywanych w domu niezbędna jest mata. Ten gadżet sprawi, że nie będziesz ślizgać się po podłodze, ani nie zmarzniesz od zimnej podłogi. Sprawdź nasze nowości w dziale akcesoria fitness .

Ćwicz w domu z obciążeniem

Świetnym uzupełnieniem domowego sprzętu będą różne obciążenia:

Z takim sprzętem proste ćwiczenia w domu mogą zmienić się w kompleksowy trening, od którego nie znajdziesz już wymówek.

Zanim rozpoczniesz trening w domu – skonsultuj się z profesjonalistą

Indywidualny trening w domu warto skonsultować z profesjonalistą. Skontaktuj się z nami lub sprawdź pozostałe wpisy na blogu.