Średnia ocen z facebook
4.7 / 5
Aktualna liczba opinii 80

MASZYNA NA WYCISKANIE LEŻĄC NS 11 MASTER SPORT

8 672,00 zł


Darmowa dostawa

New product

Maszyna na wyciskanie leżąc NS 11 to precyzyjnie z najlepszej jakości materiałów wykonany sprzęt, który przeznaczony jest dla zaawansowanych kulturystów i sportowców.

SPRZĘT NA ZAMÓWIENIE . CZAS OCZEKIWANIA 14 DNI ROBOCZYCH

Natural Strength 2.0 to najnowsza linia urządzeń na wolne ciężary zbudowana z myślą o najbardziej wymagającej grupie sportowców wyczynowych. Poiwstała na bazie doświadczeń, współpracy z mistrzami świata w kulturystyce i naukowców z Zakładu Biomechaniki AWF Warszawa. Dzięki zastosowanej technologii produkcji i rozwiązaniom technicznym zbudowaliśmy maszyny, kóre zaspokoją potrzeby każdej grupy sportowców, zapewnią wyjątkowy komfort, bezpieczeństwo oraz najlepsze efekty z ich używania

Oparty na zastosowanym płaskoowalny kształtowniku 125x60 desig’n oraz: • odpowiednio dobrane elementy tapicerskie • brendowane elementy plastikowe • czytelne piktogramy z instrukcjami ćwiczeń • wyróżniający się element plasikowy osłony zawiasu ramion • nowa konstrukcja elementów regulacyjnych siodełek Wszystko to razem tworzy nowoczesny desig’n, który z pewnością bę dzie miał wpływ na estetyczne doznania użytkowników.

Nowe uchwyty o większej średnicy i odpowiednio dopasowanym anatomicznym kształtem zostały zaprojektowane, tak aby zwiększyć efektywność chwytu i uniknąć ewentualnych kontuzji przy dużych obcią- żeniach.

Maszyna siłowa z grupy maszyn na wolne ciężary do ćwiczeń mięśni klatki piersiowej do wyciskania w pozycji leżącej, przeznaczona dla zaawansowanych kulturystów i sportowców. Dodatkowa możliwość nałożenia dużego obciążenia (do 100kg na każde ramię) i bezpieczeństwo ćwiczenia umożliwiają zwiększanie swoich możliwości siłowych bez obaw o ciężkie kontuzje. Zaawansowanie pod względem biomechanicznym urządzeń przekłada się na doskonałe efekty ćwiczonych grup mięśniowych. Konstrukcja urządzenia wykonana jest z płasko-owalnego kształtownika o wymiarach 125x60x3.Wszystkie elementy stalowe cięte są laserowo z wyjątkową dokładnością, co przekłada się na jakość ćwiczenia. Elementy tapicerskie zostały dopasowane do anatomicznych kształtów ćwiczącego, co sprzyja komfortowi i bezpieczeństwu użytkowania. Elementy mające bezpośredni kontakt ze stopami wykonane są z blachy chromoniklowej wyposażonej w specjalne antypoślizgowe gumowane listwy zapewniające większą stabilność i bezpieczeństwo podczas ćwiczenia.

Wymiary (cm):
Długość: 194Szerokość: 173Wysokość: 85

Bezpieczny obszar użytkowania (cm):
Długość: 250Szerokość: 220Wysokość: 150

Waga urządzenia 135

Obciążenie  100kg na każde ramię

Miejsce na  

Ilość ćwiczących jednocześnie 1

Ocena 
2018-06-27

Piekna sprawa!

Najlepszy sprzęt, przerósł moje oczekiwania - gorąco polecam

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

MASZYNA NA WYCISKANIE LEŻĄC NS 11 MASTER SPORT

MASZYNA NA WYCISKANIE LEŻĄC NS 11 MASTER SPORT

Maszyna na wyciskanie leżąc NS 11 to precyzyjnie z najlepszej jakości materiałów wykonany sprzęt, który przeznaczony jest dla zaawansowanych kulturystów i sportowców.

Zobacz podobne produkty