Średnia ocen z facebook
4.7 / 5
Aktualna liczba opinii 80

STOJAKI Z ASEKURACJĄ POD ŁAWKĘ K-SPORT KSSL018

399,00 zł


Darmowa dostawa

New product

Profesjonalne stojaki z asekuracją pod ławkę to niezbędny element do bezpiecznego i efektywnego treningu ze sztangą. Solidna podstawa gwarantuje stabilność podczas rozmaitych ćwiczeń.

Profesjonalne stojaki z asekuracją pod ławkę to niezbędny element do bezpiecznego i efektywnego treningu ze sztangą. Solidna podstawa gwarantuje stabilność podczas rozmaitych ćwiczeń. Produkt jest częścią nowej linii SILVER, łączącej nowoczesny design z wysoką funkcjonalnością i dbałością o szczegóły. Konstrukcja wykonana z profilu 50x30x2mm oraz 40x40x2mm, łączonego solidnymi 3 mm grubości blachami, gwarantuje wytrzymałość oraz stabilność niespotykaną u konkurencji.

BEZPIECZNE WYCISKANIE

Stojak z podwójną hakownicą to niezbędne narzędzie do bezpiecznego i efektywnego treningu ze sztangą. Pozwala na komfortowe odłożenie sztangi pomiędzy seriami, lub w razie konieczności natychmiastowego przerwania ćwiczenia - jest to asekuracja, która działa niezależnie od tego w jakiej pozycji ćwiczysz. 

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Urządzenia z linii SILVER spełniają obowiązujące normy i wymogi bezpieczeństwa, czego dowodem jest atest, przyznany przez Europejskie Centrum Jakości.

Konstrukcja została zastrzeżona wzorem przemysłowym - jej bezprawne kopiowanie będzie pociągało konsekwencje prawne.

DANE TECHNICZNE

 • waga: 32 kg
 • wymiary: 1935x1140x1120 mm
 • profil 50x30x2 mm oraz 40x40x2 mm
 • hakownica 8-poziomowa z rozstawem co 15 cm
 • kąt nachylenia hakownicy: 15°
 • gumowe osłony na podstawę
 • wykonany z polskiej wysokogatunkowej stali
 • malowany metodą proszkową

NIEZAWODNA ASEKURACJA

Stojaki są wyposażone w 8-poziomowe hakownice, które pozwalają odkładać sztangę podczas wykonywania ćwiczeń w różnych pozycjach: na stojąco, w wykroku, na siedząco czy leżąco. Ergonomiczny kształt haków zapewnia komfort użytkowania i bezpieczeństwo.

OCHRONA PODŁOŻA

Osłony wykonane z wytrzymałej gumy zapobiegną przesuwaniu się stojaka oraz rysowaniu podłogi, parkietu czy kafelków.

MOCNE ŁĄCZENIE

Pionowe profile są połączone grubymi na 3 mm, stalowymi blachami o estetycznym wykończeniu.

SOLIDNA PODSTAWA

Konstrukcja urządzenia opiera się na masywnych, szeroko rozstawionych profilach, dzięki czemu pozostaje ono stabilne i nieruchome podczas rozmaitych ćwiczeń.

SKOMPLETUJ SIŁOWNIĘ

Idealnym uzupełnieniem stojaka jest ławka regulowana KSSL010 oraz wyciąg górny i dolny KSSL016. Taki zestaw urządzeń umożliwia wykonanie całościowego treningu na różne partie ciała, a tym samym bardziej efektywne wypracowanie sylwetki.

Ocena 
2017-11-07

Mistrzostwo świata!

Po kontakcie ze sprzedającym myślałem że wkręcany mi jest kolejny kiczowaty produkt , na szczęście pomyliłem się co zdarza mi się bardzo rzadko! Idealny balans pomiędzy ceną a jakością produktu! Pozdro

  Ocena 
  2017-11-07

  Doskonałość!

  Od dzisiaj trening stał się przyjemnością , której wyczekuje jak ulubionego serialu. Oby więcej produktów tego typu na rynku!

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   STOJAKI Z ASEKURACJĄ POD ŁAWKĘ K-SPORT KSSL018

   STOJAKI Z ASEKURACJĄ POD ŁAWKĘ K-SPORT KSSL018

   Profesjonalne stojaki z asekuracją pod ławkę to niezbędny element do bezpiecznego i efektywnego treningu ze sztangą. Solidna podstawa gwarantuje stabilność podczas rozmaitych ćwiczeń.

   Zobacz podobne produkty