Poręcze treningowe ścienne i stacjonarne 

Każda osoba interesująca się sportem doskonale wie, że praca z obciążeniem własnego ciała to jeden z najskuteczniejszych sposobów na zbudowanie siły oraz wyrzeźbienie sylwetki. Na szczególną uwagę zasługują takie ćwiczenia jak pompki oraz podciąganie na drążku. To jedne z najbardziej uniwersalnych oraz najskuteczniejszych ćwiczeń na górne partie ciała. Chociaż, jak sama nazwa wskazuje, naszym głównym narzędziem jest w nich ciało, również te aktywności warto wspomóc odpowiednimi akcesoriami, takimi jak drążek do ćwiczeń oraz poręcze ścienne.

Drążki do ćwiczeń i poręcze – idealne do treningu w domu i na siłowni

Główną zaletą obu tych przyrządów jest to, że nie zajmują dużo miejsca, dzięki czemu bez problemu mogą stanowić wyposażenie siłowni lub domowego kącika do ćwiczeń – nawet wtedy, gdy ogranicza Cię przestrzeń. Drążek do ćwiczeń oraz poręcze ścienne dostępne w naszej ofercie, to doskonałej jakości wyroby, które urozmaicą oraz zwiększą skuteczność Twojego treningu. Przyrządy znajdujące się w naszym sklepie internetowym są całkowicie bezpieczne, stabilne oraz wykonane z dużą dbałością o detale.

Zobacz również produkty z kategorii DRĄŻKI DO PODCIĄGANIA

Pokazano 1 - 14 z 14 produktów
Pokazano 1 - 14 z 14 produktów

Marzysz o pięknej, proporcjonalnej sylwetce i wyraźnie zarysowanych mięśniach? Najprostszym sposobem, żeby to osiągnąć, są ćwiczenia na drążku i na poręczach! Ćwicząc na tego rodzaju przyrządach, pracujesz z ciężarem własnego ciała, dzięki czemu Twoje mięśnie harmonijnie się rozwijają, a przy tym zwiększasz swoją siłę, wytrzymałość i sprawność. Poręcze stacjonarne, drążek do podciągania oraz uchwyty do pompek pomogą Ci wykonać trening całego ciała oraz zwiększyć trudność treningów kalistenicznych. Tego rodzaju przyrządy sprawią, że nie tylko szybciej osiągniesz upragnione rezultatu, ale także droga do nich będzie zdecydowania ciekawsza.

Bogaty wybór drążków, uchwytów i poręczy

Ogromną zaletą drążków, uchwytów i poręczy jest również to, że zajmują niewiele miejsca i można je kupić w przystępnej cenie. Gdzie szukać tego rodzaju sprzętu? Na przykład w sklepie Special Fitness. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór drążków i poręczy, dzięki którym urozmaicisz swój trening i sprawisz, że ćwiczenia staną się bardziej intensywne i tym samym skuteczniejsze. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz przyrządy do swojej siłowni!