WIOŚLARZ MAGNETYCZNY AQUO DUAL

2 590,00 zł


R309U

New product

Wioślarz magnetyczny Aquo Dual to nowość w asortymencie bardzo znanego producenta sprzętów fitness BH Fitness. Wioślarz umożliwia trening wielu partii mięśni, pomoże w spalaniu tkanki tłuszczowej, a także w zwiększeniu wydolności organizmu.

Towar niedostępny - zapytaj o czas realizacji

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: WIOŚLARZE TRENINGOWE

OPIS

Najlepszy wioślarz BH Fitness z rodziny Aquo

Najbardziej zaawansowany trenażer wioślarski z linii Aquo, który poza mnóstwem korzyści dla zdrowia oferuje możliwość korzystania z urządzenia mobilnego podczas ćwiczeń dzięki DualKit. Współpraca z aplikacjami treningowymi takimi jak m.in. Kinomap, czy FitConsole sprawia, że z każdego treningu wyciągniesz więcej i szybciej zrealizujesz swoje cele.

Opór magnetyczny i elektroniczna regulacja

Wiosła BH Fitness Aquo Dual pracują w oparciu o magnetyczny system oporu. Jego elektroniczna regulacja w szerokim zakresie pozwala dokładnie dopasować obciążenie w zależności od indywidualnych preferencji osoby ćwiczącej.

Łączność z urządzeniami mobilnymi

Komputer współpracuje za pomocą bezprzewodowej transmisji Bluetooth® z urządzeniami mobilnymi. Smartfon lub tablet może służyć jako wyświetlacz i umożliwia ćwiczyć z użyciem wielu dostępnych bezpłatnych aplikacji treningowych. Komputer ma wgranych 12 programów, które motywują do działania i ułatwiają stawianie sobie i osiąganie coraz ambitniejszych założeń. Czytelny ekran wyświetla czas, liczbę spalonych kalorii, czy częstotliwość pociągnięć. Po dokupieniu telemetrycznej opaski rejestruje i wyświetla również tętno.

Technologie:

Dual Kit z Bluetooth® i portem USB sprawia, że sprzęt przekształca się w model i.Concept. Dzięki temu łączy się z urządzeniami mobllnymi i pozwala korzystać z wielu aplikacji treningowych, m.in. BH by Kinomap, Run on Earth, czy FitConsole.
i.Concept to technologia, dzięki której urządzenie współpracuje z urządzeniami mobilnymi. Pozwala połączyć się bezprzewodowo za pomocą Bluetooth® ze smartfonem lub tabletem i korzystać z wielu aplikacji treningowych.
Recovery Test - funkcja umożliwiająca sprawdzenie wydolności oraz stopnia wytrenowania ćwiczącego na podstawie analizy spadku tętna po zakończeniu treningu.

Gwarancja:

Domowa: 
2 lata
Półkomercyjna: 
brak
Komercyjna: 
brak

Dane:

Sposób użytkowania:
regularny trening domowy
Wymiary:
179x50x53 cm
Wymiary po złożeniu:
92x51x112 cm
Waga:
25 kg
Maksymalna waga użytkownika:
120 kg
System oporu:
magnetyczny
Regulacja oporu:
elektroniczna
Waga koła zamachowego:
5,5 kg
Puls:
opcjonalnie telemetryczny pomiar
Wyświetlacz:
LCD
Komputer:
współpraca z DualKit,
czas,
pociągnięcia na minutę,
całkowita liczba pociągnięć,
dystans,
kalorie,
puls (opcjonalnie),
12 programów treningowych
Inne:
kółka transportowe,
regulowane podpory na stopy z paskami
Ocena 
2020-05-13

:)

Łatwy montaż , łatwy w obsłudze.

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    WIOŚLARZ MAGNETYCZNY AQUO DUAL

    WIOŚLARZ MAGNETYCZNY AQUO DUAL

    Wioślarz magnetyczny Aquo Dual to nowość w asortymencie bardzo znanego producenta sprzętów fitness BH Fitness. Wioślarz umożliwia trening wielu partii mięśni, pomoże w spalaniu tkanki tłuszczowej, a także w zwiększeniu wydolności organizmu.