Klatki treningowe , Power Rack 

Ćwiczenia ze sztangą oraz wolnymi ciężarami w ogóle to jeden z najskuteczniejszych sposobów na modelowanie sylwetki, budowanie wytrzymałości, elastyczności oraz oczywiście zwiększanie siły. Ale to nie wszystko! Badania dowiodły, że ćwiczenia ze sztangą pomagają również w rozładowaniu stresu, korzystnie wpływając nie tylko na zdrowie fizyczne, ale również samopoczucie osób trenujących. Jeszcze do niedawna jedynym problemem było to, że większość ćwiczeń ze sztangą wymagała asekuracji drugiej osoby. Na szczęście nowoczesna klatka do crossfit sprawia, że jesteś samowystarczalny!

Klatka do crossfit, power rack – pomoc w treningu ze sztangą

Klatka crossfit dostępna w naszej ofercie to wysokiej jakości urządzenie, przy użyciu którego możesz samodzielnie wykonać pełny trening z użyciem sztangi. Dzięki klatce do crossfit nie musisz już szukać partnera do ćwiczeń czy ryzykować zdrowie wykonując ćwiczenia samodzielne. Wysokiej jakości sprzęt uniesie obciążenia nawet do 200 kilogramów, a jego niewielkie gabaryty sprawią, że bez problemu zamontujesz go nawet w domowej siłowni.

Zobacz również produkty z kategorii STOJAKI POD SZTANGĘ

na stronie
Pokazano 1 - 48 z 73 produktów
Kup jeszcze przez
Obniżka!
Pokazano 1 - 48 z 73 produktów

Klatki treningowe dla każdego

Nasza oferta przewiduje szeroki wybór klatek treningowych o różnych gabarytach i modyfikacjach. Wśród dostępnych klatek znajdziesz te dostosowane do przysiadów, wyposażone w wyciągi, stacje bramowe, klasyczne klatki z podporami i uchwytami, a także klatki treningowe wielofunkcyjne. Każda z nich zapewnia swobodę ruchów i dużą nośność, dzięki czemu twój trening stanie się bezpieczny i wydajny.