KLATKA TRENINGOWA POWER RACK ATX-PRX-755SD-SHORT DIST.

5 199,00 zł


ATX-PRX-755-CFG-400

New product

ATX® Wysokiej jakości sprzęt niemieckiego producenta, który doskonale sprawdzi się w treningu siłowym nawet przy dużym obciążeniu.

ATX

Ten produkt nie występuje już w magazynie Towar niedostępny - zapytaj o czas realizacji

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: KLATKI TRENINGOWE

ATX ® POWER RACK PRX 755-SD / MULTI OTWOROWA

|W Tym: haki typu J, Spoter, drążek do pociągania z wieloma uchwytami.

Masywny power rack wykonany z profilowanej rury stalowej 70 x 70 x 3 mm. Wysokość 224,5 cm zapewnia optymalne naprężenie i odległość do pociągania. Dzięki konstrukcji odpornej na skręcanie, regał może być obciążony do 1500 kg, a tym samym ma ogromną rezerwę obciążenia, która zapobiega przedwczesnemu zmęczeniu materiału - nawet przy stałych, dużych obciążeniach. Waga własna 148 kg podkreśla stabilną i solidną konstrukcję.

Ze względu na duże wymiary 123 cm szerokości i 178 cm głębokości, Power Rack jest wyjątkowo stabilny i oferuje przestronne wnętrze dla maksymalnej swobody ruchu. Możliwość ustawienia 54 pozycji wysokości, w tym 40stu z nich w bardzo wąskim układzie otworów 2,5 cm (SD - Short Distance Spacing) dla bardzo dokładnej regulacji opuszczanego spottera 

ATX | niemiecki producent profesjonalnego sprzętu sportowego

Podobnie jak wszystkie klatki treningowe ATX, PRX-755SD jest produkowany zgodnie z najwyższymi standardami jakości przy użyciu najnowszej, w pełni automatycznej technologii cięcia laserowego i zrobotyzowanego spawania i oferuje pierwszorzędne wykonanie i precyzyjne dopasowanie, maksymalną odporność, maksymalne bezpieczeństwo i doskonałą funkcjonalność w wybitny projekt. Te wartości oznaczają bezkompromisową jakość ATX i gwarantują produkt pierwszej klasy i trwałej jakości!  

Klatka ATX posiada certyfikat klasy S wydany w oparciu o normę EN20957 I,II,IV i może być użytkowana w profesjonalnych siłowniach, wszelkiego typu salach ćwiczeń, szkołach, klubach fitness, itp.

Wszystkie korzyści w skrócie: 

 • odporna na skręcanie, stabilna konstrukcja z profilowanej rury stalowej 60 x 60 x 3 mm
 • 33 otwory/wysokości pozycji, z czego 20 co 2,5 cm (SD - Short Distance Spacing) do bardzo precyzyjnej regulacji
 • z wygrawerowanymi numerami pozycji - wewnątrz i na zewnątrz
 • z systemową perforacją ze wszystkich stron do szybkiego i łatwego mocowania wielu innych opcji
 • z perforacjami w dolnych rozpórkach, które umożliwiają mocowanie kołków do taśm do treningu z taśmami oporowymi
 • z gumowanymi nóżkami ochronnymi, przyjazne dla podłogi i antypoślizgowe
 • w tym 1 para haków J, wykonanych ze stali o grubości 10 mm + gumowe ochraniacze o grubości 10 mm chroniące sztangę i minimalizujące hałas
 • w tym wytrzymały odchylany o spotter  
  z grubą gumową powłoką ochronną i dodatkowymi otworami na opcjonalne akcesoria
 • w tym wielozadaniowy drążek do podciągania z wieloma wariantami uchwytów; zintegrowany uchwyt Ø 27 mm - oraz dodatkowo drążek  Fat-Grip Ø 42,5 mm
 • masa własna: 104 kg
 • ładowność do 1000 kg

Ponadto dostępnych jest wiele dodatkowych opcji Możliwość rozbudowania o przyrządy do wyciągania, wyciągi, poręcze, kołki do taśm, ramiona asekuracyjne, rolki, deski do siadów, rolki piankowe i wiele innych. Wybór komponentów i opcji jest ogromny i umożliwia niemal nieograniczony zakres ćwiczeń. W zależności od poziomu wydolności, zakresu ćwiczeń lub metod treningowych, Twój Power Rack może w każdej chwili rosnąć wraz z Twoimi wymaganiami!

GWARANCJAKOMERCYJNA

Napisz opinię

KLATKA TRENINGOWA POWER RACK ATX-PRX-755SD-SHORT DIST.

KLATKA TRENINGOWA POWER RACK ATX-PRX-755SD-SHORT DIST.

ATX® Wysokiej jakości sprzęt niemieckiego producenta, który doskonale sprawdzi się w treningu siłowym nawet przy dużym obciążeniu.