Średnia ocen z facebook
4.7 / 5
Aktualna liczba opinii 80

Gryfy olimpijskie

Gryfy olimpijskie wyróżniają się średnicą o wartości 50 mm. Pośród dostępnych gryfów na rynku te olimpijskie wybierane są przez profesjonalistów. Gryfy olimpijskie są wytrzymałe na rozciąganie, co jest najważniejszą cechą świadczącą o jakości tego sprzętu. Źle wykonany gryf może być przyczyną bolesnego wypadku podczas treningu siłowego. Dlatego tak ważne jest kupowanie sprzętu poddanego testom ultradźwiękowym i magnetycznym. Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie i zadowoleniu swoich klientów, to skorzystaj z naszej oferty na profesjonalne gryfy olimpijskie. Zapoznaj się z naszymi produktami i złóż zamówienie!

na stronie
Pokazano 1 - 30 z 46 produktów
Obniżka!
Obniżka!
Obniżka!
199,00 zł 249,00 zł
Obniżka!
Obniżka!
Obniżka!
-5%
Obniżka!
-5%
Pokazano 1 - 30 z 46 produktów

Szeroki wybór gryfów olimpijskich w SpecialFitness

W naszej ofercie gryfów olimpijskich posiadamy produkty przeznaczone do różnego typu ćwiczeń. Gryf prosty sprawdza się podczas wykonywania ćwiczeń na mięśnie nóg, przedramion, kręgosłupa i klatki piersiowej. Na wzmocnienie mięśni bicepsów i tricepsów przyda się gryf olimpijski łamany, który nie obciąża nadmiernie nadgarstków dzięki wyprofilowanemu kształtowi. Znajdziesz u nas również gryfy z kratownicami, gryfy krótkie, a także gotowe zestawy olimpijskie z gryfami i obciążeniami. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących wyposażenia na siłownię - zachęcamy do kontaktu!

Dopasuj gryf do swoich potrzeb

Gryfy, które znajdują się w naszej ofercie, zostały wyprodukowane przez renomowanych, światowych producentów . Kupisz tutaj gryfy z obciążeniem marki Platinium Fitness, czy Project Beast. Wykonane zostały z wytrzymałej stali o dużej sprężystości. Są również odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniami i rdzą za pomocą technologii fosforanowania manganowego. Starannie wykonany gryf pozwala na precyzyjne podnoszenie ciężarów i zachowanie pewności chwytu.

W sklepie internetowym Special Fitness kupisz:

    • gryfy olimpijskie proste 150, 180 i 220 cm

    • gryfy olimpijskie łamane 120 cm 

    • gryfy olimpijskie krótkie 50 cm ,

    • gryfy techniczne,

    • sztangi olimpijskie.

Czym różnią się gryfy męskie, od kobiecych?

Gryf męski to tak zwana sztanga olimpijska. Jego długość wynosi 220 m, a waga 20 kg. Damskie gryfy są o 10 cm krótsze i o 5 kg lżejsze. Sztanga olimpijska jest gotowa do podnoszenia, kiedy nałoży się na nią obciążniki – po obu stronach gryfu, o takiej samej wadze. Następnie montuje się zaciski, które uniemożliwiają przemieszczanie się ciężaru. Zaciski dodają do ogólnej wagi jeszcze 5 kg. W naszym sklepie kupisz wszystkie akcesoria do stworzenia własnej sztangi, a także ławki Scotta i suwnice do podnoszenia ciężarów.