GRYFY OLIMPIJSKIE Jest 34 produktów.

Gryf olimpijski pozwala skutecznie przećwiczyć wszystkie grupy mięśniowe dzięki stosowaniu różnego typu uginań, ciągów, wyciskań oraz podciągań. Odpowiednia długość gryfu pozwala na wykonanie nawet najbardziej wymyślnych ćwiczeń i osiągnięcie niesamowitych efektów w trakcie treningów na siłowni. Sklep SpecialFitness to miejsce, w którym znajdziesz szeroką gamę gryfów olimpijskich, które umożliwią Ci zrealizowanie programu treningowego na dowolną partię mięśni - w ofercie posiadamy profesjonalne gryfy olimpijskie proste, łamane i gryfy kratownice, o różnej wadze i długościach.

Gryf olimpijski - niezbędny na każdej profesjonalnej i domowej siłowni

Używając dobrego sprzętu można w skuteczny i bezpieczny sposób wytrenować górne partie ciała, wzmocnić ręce i klatkę piersiową. 

Dzięki różnorodnemu asortymentowi i profesjonalnej obsłudze możesz skompletować najlepsze wyposażenie siłowni w dosłownie kilka chwil! W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań dotyczących oferowanego wyposażenia siłowni - zachęcamy do kontaktu.

Potrzebujesz porady dotyczącej wyboru najlepszej sztangi olimpijskiej z obciążeniem?

Przeczytaj nasz artykuł - Jak wybrać sztangę olimpijska ? Chcesz skompletować pełen zestaw do ćwiczeń z użyciem gryfu olimpijskiego? Sprawdź również kategorię: ZACISKI DO GRYFÓW. A jeżeli chcesz mieć pewność, że Twój sprzęt będzie zawsze leżał na swoim miejscu, zapoznaj się z oferowanymi przez nas STOJAKAMI NA GRYFY I SZTANGI.

Pokazano 1 - 34 z 34 produktów
Obniżka!
Pokazano 1 - 34 z 34 produktów