Zaciski na gryf olimpijski 

Wybierając zaciski na gryf musisz kierować się przede wszystkim jakością jego wykonania. Ten niewielki sprzęt pełni bardzo ważną funkcję podczas ćwiczeń siłowych ze sztangą. Utrzymuje obciążenie na gryfie i zapewnia bezpieczeństwo osobie wykonującej trening. Powinien być łatwy w zakładaniu i zdejmowaniu, tak aby móc zmieniać obciążniki bez zbędnego wysiłku. Jeżeli planujesz wyposażyć swoją domową siłownię w hantle o zmiennym obciążeniu to zestaw zacisków do gryfów będzie Ci niezbędny. W naszym sklepie internetowym odpowiedni znajdziesz zaciski olimpijskie :

  • sprężynowe ,
  • klamrowe ( tzw. lock jaw )

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy wyłącznie sprawdzone produkty pochodzące od najlepszych, światowych producentów sprzętu kulturystycznego i fitness

Zobacz również produkty z kategorii HANTLE KETTLEBELL

Pokazano 1 - 4 z 4 produktów
Pokazano 1 - 4 z 4 produktów

Zaciski klamrowe i sprężynowe na gryf olimpijski

Zaciski na gryf olimpijski są istotnym i przydatnym elementem każdej siłowni – domowej i profesjonalnej. Stosowanie zacisku na gryf pozwala nie tylko na uporządkowane przechowywanie, ale zdecydowanie zwiększa komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń. Zakup zaciski klamrowe na gryf o gładkiej końcówce – zabezpieczy on ciężary przed zsuwaniem się. Zdecyduj się na zaciski sprężynowe, gdy potrzebujesz uniwersalności. Pasują do każdego typu gryfu olimpijskiego. Wszystkie rodzaje zacisków oferowane w naszym sklepie zapewnią stabilizację i zredukują drgania podczas ćwiczeń ze sztangą. Zmień swój trening na lepsze, kupując zaciski na gryf olimpijski wykonane z najwyższej jakości materiałów.