Taśmy TRX

Lubisz trening z obciążeniem własnego ciała, ale chciałbyś nieco zwiększyć poziom trudności niektórych ćwiczeń? A może planujesz rozpoczęcie treningów w domu, ale Twój sufit i podłoga nie są przyjazne ciężarkom ważącym więcej niż 1 kg? W obu tych przypadkach z pewnością przypadną Ci do gustu taśmy TRX. Pasy TRX to doskonała alternatywa dla tradycyjnych ciężarów. Taśmy do ćwiczeń pomogą Ci zwiększyć intensywność treningu, a przy tym niewiele ważą i nie zajmują dużo miejsca.

Gumy TRX – doskonała alternatywa dla ciężarów

To sprawia, że gumy TRX można bez problemu trzymać nawet w kawalerce, zabrać ze sobą na wakacyjny wyjazd lub wybrać się z nimi do parku, żeby zrobić trening na świeżym powietrzu. Poza tym cena, jaką trzeba zapłacić za taśmy TRX, również nie należy do zaporowych, dzięki czemu możesz przekonać się, czy trening z gumami jest na pewno dla Ciebie, bez wydawania majątku. Wszechstronność zastosowań taśm TRX sprawia, że jest to doskonały sprzęt zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych sportowców.

Zobacz również produkty z kategorii POZOSTAŁE AKCESORIA FITNESS

Pokazano 1 - 5 z 5 produktów
Pokazano 1 - 5 z 5 produktów

Jak działa taśma do ćwiczeń?

Używając taśmy TRX, ćwiczysz wyłącznie z obciążeniem własnego ciała. Ta metoda wydaje się prosta, lecz niejednemu początkującemu może sprawić trudność. Nie zniechęcaj się! Pamiętaj, że ćwiczenia z taśmą poprawiają:

  • elastyczność stawów,

  • kondycję,

  • równowagę ciała.

Zaletą taśmy do ćwiczeń jest to, iż każda osoba jest w stanie dopasować ją do własnych potrzeb oraz programu treningowego. Sprzedawane przez nas modele posiadają regulację długości. Przydadzą się podczas treningu crossfit i zajęć grupowych. Taśmy TRX wprawiają w ruch mięśnie kręgosłupa i pleców. Jest to szczególnie istotna informacja dla wszystkich tych, którzy prowadzą siedzący tryb życia.

Special Fitness – taśmy do ćwiczeń

Zainteresowała Cię nasza oferta na taśmy do ćwiczeń? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć odpowiedni produkt. Zapomnij o drogim karnecie na siłownię. Cena taśmy TRX pozytywnie Cię zaskoczy.