Piłka lekarska, piłki rehabilitacyjne

Ćwiczenia z piłką lekarską urozmaicą każdy trening i pobudzą do działania nieużywane partie mięśniowe. W naszym sklepie internetowym znajdziesz różne rodzaje piłek lekarskich z uchwytami lub bez, wykonane ze skóry lub gumy, o ciężkości 2, 3, 4, 5. 6, 7 i 8 kg. Piłka lekarska poprawi Twoją sprawność fizyczną, jeżeli włączysz ją do codziennego treningu gimnastycznego, czy crossfitu.

Ćwiczenia z piłką lekarską

Piłka lekarska wykorzystywana jest również do rehabilitacji. Z wykorzystaniem maty do ćwiczeń można wykonywać trening rehabilitacyjny w pozycji leżącej lub siedzącej. Do podstawowych ćwiczeń z piłką lekarską należą brzuszki z obciążeniem lub przekładanie jej z jednej strony ciała na drugą. Na stojąco wykonuje się rzuty piłką rehabilitacyjną w tył, w przód, a także z przysiadu do góry. Sprawdzonym ćwiczeniem są również skoki z piłką. Podczas treningu z obciążeniem najważniejsza jest prawidłowa postawa - w przeciwnym razie można uszkodzić kręgosłup lub nabawić się kontuzji.

Special Fitness - najlepsze akcesoria do ćwiczeń

Special Fitness to sklep, w którym znajdziesz różnego rodzaju akcesoria fitness, które pomogą Ci utrzymać kondycję, zdrowie i sprawność fizyczną. Jeżeli nie masz czasu chodzić na siłownię, sprawdź nasze gumy do ćwiczeń i zamień niewygodne krzesło na piłkę fitness. Cena tych produktów pozytywnie Cię zaskoczy, a do tego szybko zauważysz poprawę samopoczucia.

Zobacz również produkty z kategorii WAŁKI I ROLLERY

na stronie
Pokazano 1 - 48 z 63 produktów
Pokazano 1 - 48 z 63 produktów

Piłka lekarska – uniwersalne ćwiczenia dla każdego

Największą zaletą korzystania z piłki lekarskiej jest możliwość dostosowania. Zaczynając trening bądź wracając po urazie, wybierz z naszej oferty piłki lekarskie o mniejszym ciężarze – 2 lub 4 kilogramy. Mając podstawową wiedzę o prawidłowej postawie podczas ćwiczeń, możesz stopniowo zwiększać obciążenie – w naszym sklepie znajdziesz piłki lekarskie o wadze do 22 kilogramów. Mnogość dostępnych wariantów pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie. Oferujemy piłki lekarskie wykonane z gumy oraz materiałów syntetycznych, a także piłki z uchwytami poprawiającymi stabilność podczas ćwiczeń. Popraw siłę mięśni lub koordynację ruchową, stosując piłkę lekarską w codziennym treningu. Dzięki obciążeniu piłki lekarskiej szybciej wyrzeźbisz sylwetkę i podniesiesz ogólną sprawność organizmu. Sprawdź naszą ofertę i dokonaj wyboru spośród wielu piłek lekarskich, wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Nasza piłka lekarska to dobry wybór.