Średnia ocen z facebook
4.7 / 5
Aktualna liczba opinii 80

Piłki gimnastyczne

Piłka gimnastyczna to wielofunkcyjny przyrząd do ćwiczeń fitness, rehabilitacyjnych i rozciągających. Pozytywnie wpływa na wzmocnienie mięśni kręgosłupa, nóg i pośladków. Jest również coraz częściej wybierana zamiast krzesła przy biurku. Siedzenie na piłce gimnastycznej poprawi Twoją sylwetkę, zwłaszcza gdy masz skłonności do garbienia się.

Mała czy duża? Wybierz piłkę dla siebie!

Piłka gimnastyczna o standardowym rozmiarze posiada średnicę o długości 55 cm. Dla osób niższych lub wykonujących innego rodzaju ćwiczenia przeznaczone są małe piłki (18, 26 cm). Z kolei do pilatesu wykorzystuje się piłki wypełnione granulatem o średnicy 12 cm, które z łatwością mieszczą się w dłoni. W naszym sklepie znajdziesz również duże piłki gimnastyczne z kolcami (65 cm) dodatkowo pobudzające krążenie.

Zadbaj o swój kręgosłup

Cena piłki różni się w zależności od jej wielkości i materiału, z którego została wykonana. Jednak jest to stosunkowo tani i wielofunkcyjny produkt, z którego może skorzystać każdy, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Regularne ćwiczenia rozciągające na piłce wzmocnią mięśnie grzbietu i zredukują bóle kręgosłupa. Kupując wyposażenie do sali fitness lub domowej siłowni, poza piłkami będziesz potrzebować również maty i gumy do ćwiczeń.


W naszym sklepie internetowym znajdziesz również inne akcesoria do fitnessu, takie jak piłki lekarskie, czy skakanki. Jeżeli potrzebujesz porady profesjonalisty w doborze sprzętu, skontaktuj się z nami!

Zobacz również produkty z kategorii MATY GIMNASTYCZNE

Pokazano 1 - 32 z 32 produktów
Pokazano 1 - 32 z 32 produktów