Obciążenia olimpijskie profesjonalne

Planujesz zakup nowego sprzętu, ale nie wiesz, jakie obciążenie będzie dla Ciebie najlepsze? Zapoznaj się z naszym obciążeniem olimpijskim! Ciężary olimpijskie gumowane zaliczane są do profesjonalnego sprzętu treningowego kulturystów i osób wykonujących ćwiczenia siłowe lub wytrzymałościowe ze sztangą, ale wcale nie oznacza to, że nie mogą korzystać z nich także osoby początkujące. Obciążenia olimpijskie wraz ze sztangą to dobry start z treningiem na wolnych ciężarach.

Zobacz również produkty z kategorii ZESTAWY GRYFÓW I OBCIĄŻEŃ

Pokazano 1 - 24 z 24 produktów
Pokazano 1 - 24 z 24 produktów

Dlaczego warto wybrać obciążenie olimpijskie?

Dzięki obciążeniu olimpijskiemu możesz całkowicie zmienić jakość swoich treningów. Za sprawą obciążeń olimpijskich możesz jeszcze lepiej śledzić swój progres treningowy, ponieważ są one dokładniej standaryzowane. Poza tym obciążenia tego typu możesz bez problemu dopasować do wszystkich sztang przy użyciu tanich adapterów, co nie jest możliwe przy obciążeniach tradycyjnych. Krótko mówiąc obciążenia olimpijskie to uniwersalne rozwiązanie.

Tego typu sprzęt jest niezbędnym wyposażeniem zarówno profesjonalnej siłowni, jak i domowej sali do ćwiczeń. Dostępne obciążenia olimpijskie standardowo pasują do gryfów o szerokości 50 mm. W SpecialFitness zaopatrzysz się w talerze o różnym ciężarze, np. 1.25, 5, 10, 25 kg, zarówno tradycyjne, jak i typu „kierownica”.

Najwyższej jakości obciążenia na siłownie

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz nie tylko obciążenia olimpijskie z uchwytami oraz bez, lecz również bumpery pokryte gumą i wiele innych modeli. Tak szeroki wybór sprawi, że bez problemu przeprowadzisz każdy rodzaj treningu oraz zrealizujesz swój plan ćwiczeń oraz oczywiście zaopatrzysz swoją siłownię i klub fitness w profesjonalny, atestowany i najwyższej jakości sprzęt.

Polecamy zakup pełnego zestawu obciążeń treningowych, w którego skład wchodzą wybrane talerze i gryf łamany. W razie jakichkolwiek pytań — skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.