Karimaty, maty i podłogi do ćwiczeń

Maty, karimaty, materace i podłogi do ćwiczeń i fitnessu należą do podstawowego asortymentu siłowni i sali fitness. Bez tego gadżetu ćwiczenia na podłodze są niebezpieczne i niewygodne. Mata zapewni Ci stabilność, ponieważ zapobiega ślizganiu się po podłodze, a do tego izoluje od zimnej posadzki podczas wykonywania ćwiczeń na leżąco. Jeżeli preferujesz treningi w domu, mata to akcesorium, z którego będziesz korzystać na co dzień, uprawiając jogę, pilates, czy ćwiczenia rozciągające.

Antypoślizgowe karimaty sportowe

Antypoślizgowa mata do ćwiczeń gwarantuje bezpieczeństwo i komfort podczas fitnessu. W naszym sklepie znajdziesz również inne akcesoria fitness, takie jak składane maty treningowe kauczukowe, gumowe i piankowe. Po złożeniu nie zajmują dużo miejsca, dlatego z łatwością przechowasz je w swoim domu lub na sali fitness. Do użytku domowego polecamy również wielofunkcyjne gumy do ćwiczeń, które pomogą Ci w rozciąganiu.

Cienkie maty do jogi

Maty do jogi są najcieńsze - ich grubość średnio wynosi 3,5 mm. Profesjonalna mata do jogi powinna być elastyczna, lekka i szybko wyrównywać się do powierzchni podłogi. Tego typu maty do fitnessu zapewnią Ci odpowiednią przyczepność oraz komfort podczas ćwiczeń na boso. Z kolei gruba mata treningowa będzie odpowiednim wyposażeniem szkolnej sali sportowej. Posłuży zarówno do ćwiczeń gimnastycznych z piłką lekarską, korekcyjnych jak i sprawnościowych.

Zobacz również produkty z kategorii TAŚMY TRX I POKREWNE

Pokazano 1 - 8 z 8 produktów
Pokazano 1 - 8 z 8 produktów

Maty idealne do każdego treningu

Cienkie maty do 3,5 mm, ale też grubsze do 15 mm – oferujemy profesjonalne maty gimnastyczne nadające się zarówno do domowych ćwiczeń, jak i klubu fitness. Zakup zwijaną matę do ćwiczeń i bierz ze sobą w dowolne miejsce, lub zainwestuj w grubą matę z otworami, którą powiesisz w swojej siłowni. Dbamy o bezpieczeństwo oraz jakość treningu klienta, dlatego w naszym sklepie znajdziesz tylko maty do ćwiczeń najlepszych producentów. Zacznij sesję jogi lub buduj siłę na treningu fitness – z naszymi matami do ćwiczeń możesz trenować wedle własnych preferencji. Odprowadzają wilgoć, są łatwe w czyszczeniu, wygodne i zapewniają stabilność podczas treningowych zmagań. Sprawdź naszą ofertę i wybierz spośród wielu mat do ćwiczeń tę, która spełni twoje oczekiwania.