Skakanki

Chcesz być szybszy, zwiększyć wytrzymałość i poprawić kondycję? Zamiast wydawać fortunę na bieżnie czy orbitreki, zainwestuj w prostą skakankę! Cena skakanki jest niewielka, a efekty ćwiczeń z nią naprawdę imponujące. Do wykonania treningu wystarczy zwykła skakanka, taka sama, jak tak, którą bawiliśmy się w dzieciństwie. Jeżeli jednak uznasz, że ćwiczenia ze skakanką są tym, czego brakowało w Twoim planie treningowym, warto rozważyć zakup profesjonalnej skakanki sportowej, która pozwoli Ci osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty.

Skakanka szybkościowa – doskonały dodatek do treningu

Nowoczesne skakanki sportowe dostępne w naszej ofercie to profesjonalny sprzęt, przy pomocy którego wykonasz trening bez rozpraszania się oraz dostosujesz jego tempo do swoich potrzeb. Skakanka sportowa, dzięki specjalnej konstrukcji, nie skręca się podczas ćwiczeń, jak mają to w zwyczaju plastikowe skakanki dla dzieci, a dzięki obrotowym rączkom pozwala regulować intensywność treningu. Poza tym cena skakanki sportowej wciąż nie jest zaporowa. Na naszej stronie znajdziesz profesjonalne skakanki treningowe już od 49 złotych.

Zobacz również produkty z kategorii PIŁKI LEKARSKIE

Pokazano 1 - 5 z 5 produktów
Pokazano 1 - 5 z 5 produktów

Skakanka remedium na kondycję i spalanie kalorii

Pół godziny ćwiczenia na skakance to około 400 spalonych kalorii, więc świetnie przyda się w czasie redukcji tkanki tłuszczowej. Dla tych bardziej ambitnych skakanka może być także przyrządem do treningu interwałowego. Prosta konstrukcja skakanki nie wyklucza jej wielofunkcyjności. W naszej ofercie znajdziesz skakanki stalowe oraz aluminiowe, o różnej długości linki i uchwytów. Większość modeli posiada także możliwość regulacji długości linki, dając ci możliwość dostosowania jej do swoich potrzeb. Sprawdź, która skakanka będzie najefektywniejsza w twoim treningu.