Drobne akcesoria do fitness

Trenujesz już długo i nie widzisz większych efektów? Prócz zmiany sposobu treningu, spróbuj dodać do niego ćwiczenia z użyciem drobnych akcesoriów do fitness. Z ich wykorzystaniem możesz poprawić większość elementów treningu. Nie tylko zwiększysz wydajność swojej pracy, ale też dodasz sobie komfortu. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne akcesoria do ćwiczeń, które pozwalają trenować w wygodniejszy sposób, mierzą twoje działania albo rozszerzają trening o kolejny element. Sprawdź bogatą ofertę drobnych akcesoriów do fitness, które świetnie sprawdzą się nie tylko w profesjonalnej siłowni. Z powodzeniem możesz ich używać także w domu. Nasz sklep zapewni ci najwyższej jakości ekspandery, elektrostymulatory, kółka gimnastyczne, podkładki fitness, platformy do balansowania oraz wiele innych.

Zobacz również produkty z kategorii SKAKANKI

Pokazano 1 - 8 z 8 produktów
Pokazano 1 - 8 z 8 produktów

Ekspandery i zestawy do ćwiczeń fitness

Jednym z najpopularniejszych akcesoriów używanych do ćwiczeń w domu lub na siłowni jest ekspander. Składający się z uchwytów oraz elastycznej gumy przyrząd może skutecznie zastąpić w treningu hantle, drążki do podciągania lub nieporęczne sztangi. Ekspander zajmuje niewiele przestrzeni i umożliwia ćwiczenia wielu części ciała. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór ekspanderów – w kształcie ósemek, ekspandery do pilatesu oraz te wykorzystujące wąskie linki z gumy. Jeśli jednak dążysz do rozwoju własnego treningu, możesz wybrać dodatkowe akcesoria do fitness – dyski poślizgowe oraz podkładki balansujące wzmocnią twoje mięśnie stabilizujące, a gumy oporowe zwiększą intensywność treningu siłowego.

Dodatkowe akcesoria fitness poprawią twój trening

Nie tylko sztangami i hantlami człowiek żyje! Urozmaić swój trening dzięki dodatkowym akcesoriom fitness z naszego sklepu. Prócz ekspanderów, oferujemy także wiele urządzeń służących mięśniom stabilizacyjnym – głównie podkładki balansujące oraz piłki. Osoby dążące do stalowych mięśni brzucha skorzystają z innych akcesoriów, na przykład kołyski do brzuszków czy metalowych ławeczek przeznaczonych do ćwiczeń aerobowych oraz wzmacniających. Jeśli cenisz sobie przestrzeń i wygodę, możesz zainwestować w agrafkę, która zmieści się nawet w damskiej torebce. Po ciężkim treningu przydadzą się inne akcesoria do fitness – na przykład piłki do masażu, które można wykorzystywać samodzielnie do rozluźnienia spiętych mięśni. Szeroki wybór drobnych akcesoriów fitness zadowoli nawet najbardziej wymagającego sportowca. Sprawdź naszą ofertę i popraw swój trening na wielu poziomach.