Drabinki gimnastyczne dla dzieci i dorosłych 

Drabinka - wszechstronny przyrząd treningowy

Drabinki gimnastyczne należą do podstawowego wyposażenia sali sportowej, zarówno na siłowni, w szkole, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych. Służą do różnego rodzaju ćwiczeń wzmacniających kręgosłup, a także jako wsparcie podczas rehabilitacji. Na drabince wzmocnisz również mięśnie brzucha i ramion. Drabinki pomagają również w koordynacji ruchowej dzieci. Drewniana drabinka koordynacyjna nie zajmuje dużo miejsca. Jej wysokość z łatwością dopasujesz do własnych potrzeb i zamontujesz w domu, w pokoju Twojego dziecka. Oczywiście zalety drabinek gimnastycznych nie kończą się na sali rehabilitacyjnej czy szkolnej hali gimnastycznej. Drabinki mogą być również doskonałym elementem wyposażenia domowej siłowni, a nawet dodatkiem do planu zabaw. Jak już wspomnieliśmy, drabinka może być bardzo wszechstronnym narzędziem treningowym do ćwiczeń mięśni ramion czy brzucha. Podciąganie to nie jedyne ćwiczenia, które można wykonać przy jej użyciu. Drabinka umożliwia robienie wznosów nóg, jest ogromną pomocą w rozciąganiu – zwłaszcza mięśnie pleców i nóg, a nawet przy odrobinie kreatywności umożliwia wykonanie treningu dolnych partii ciała! Bardzo wiele zależy tutaj od kreatywności ćwiczącego.

Drabinki gimnastyczne - trening i świetna zabawa w jednym

Poza tym w naszym sklepie znajdziesz nie tylko popularne drabinki drewniane, ale również specjalne drabinki gimnastyczne. Drabinki gimnastyczne wyposażone są w dodatkowe akcesoria, takie jak uchwyty, drążek, a nawet ławeczka do ćwiczeń, które dodatkowo zwiększają ich i tak już ogromny potencjał treningowy. Co więcej, drabinka gimnastyczna zajmuje naprawdę niewiele przestrzeni, można więc bez problemu znaleźć dla niej miejsce w domowym kąciku treningowym. Takie wyposażenie stanie się również atrakcyjnym dodatkiem do sali przeznaczonej do zajęć crossfitu czy szkolnej sali treningowej!

Drabinki gimnastyczne dla dzieci i dorosłych 

Jak powszechnie wiadomo, dzieciaki uwielbiają ćwiczenia na drążku, które są świetną zabawą i dostarczają przyjemnego zastrzyku adrenaliny. W przypadku młodszych sportowców najlepiej sprawdzi się drabinka gimnastyczna dla dzieci. Jej producent zadbał nie tylko o to, żeby była ona bezpieczna dla najmłodszych, ale również cieszyła oko żywymi kolorami. Taka drabinka jest doskonałym uzupełnieniem już istniejących placów zabaw – zarówno tych zewnętrznych, jak i wewnętrznych, a także pozwoli stworzyć prawie profesjonalne place zabaw w dziecięcych pokojach w prywatnych mieszkaniach!

Zobacz również produkty z kategorii MASZYNY I URZĄDZENIA DO SIŁOWNI

Pokazano 1 - 21 z 21 produktów
Pokazano 1 - 21 z 21 produktów

Co łączy zajęcia z akrobatyki, sztuki walki i fizjoterapię? Oczywiście materac do ćwiczeń. Dobre materace sportowe pozwalają nam zdecydowanie poprawić jakość wyżej wymienionych aktywności, a także odpowiednio zadbać o nasze bezpieczeństwo. Dzięki materacowi o odpowiedniej twardości możemy bez obaw wykonywać nawet najbardziej skomplikowane ewolucje, bezpiecznie ćwiczyć pady, czy po prostu zrelaksować się podczas zabiegu.

Materace gimnastyczne do szkół i do domu 

Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć materaców sportowych. W sklepie Special Fitness znajdziesz materace gimnastyczne, dostosowane do ćwiczeń akrobatycznych, oraz materace treningowe, doskonałe na zajęcia karate lub judo. Nasze materace mają różną twardość oraz grubość, tak żebyś bez problemu wybrał te, które najlepiej pasują do Twoich celów. Oferowane przez nas materace to wyroby najwyższej jakości, które doskonale sprawdzą się na szkolnej sali gimnastycznej, w gabinecie fizjoterapii oraz na siłowni. Nie wiesz, który materac najlepiej spełni Twoje potrzeby? Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy Ci wybrać odpowiedni model.

Niebieskie materace Bushido – idealne do sztuk walki

Materace gimnastyczne przeznaczone są do wykonywania ćwiczeń sportowych i rehabilitacyjnych. Swoje zastosowane znajdują w ośrodkach sportowych, szkołach, siłowniach. W naszym katalogu posiadamy materace o średnim i dużym stopniu twardości. Przez to najlepiej sprawdzają się podczas treningów sztuk walki oraz rehabilitacji wymagającej sztywnego podłoża. Twarde materace gimnastyczne zapewniają stabilność podłoża podczas wykonywania na nich różnych ćwiczeń.

Special Fitness – sprawdzone materace, darmowa wysyłka

Potrzebujesz porady specjalisty? Skontaktuj się z nami. Pamiętaj, że robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym, oszczędzasz na wysyłce produktów.