Średnia ocen z facebook
4.7 / 5
Aktualna liczba opinii 80

Drabinki gimnastyczne

Drabinka - wszechstronny przyrząd treningowy

Drabinki gimnastyczne należą do podstawowego wyposażenia sali sportowej, zarówno na siłowni, w szkole, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych. Służą do różnego rodzaju ćwiczeń wzmacniających kręgosłup, a także jako wsparcie podczas rehabilitacji. Na drabince wzmocnisz również mięśnie brzucha i ramion. Drabinki pomagają również w koordynacji ruchowej dzieci. Drewniana drabinka koordynacyjna nie zajmuje dużo miejsca. Jej wysokość z łatwością dopasujesz do własnych potrzeb i zamontujesz w domu, w pokoju Twojego dziecka. Oczywiście zalety drabinek gimnastycznych nie kończą się na sali rehabilitacyjnej czy szkolnej hali gimnastycznej. Drabinki mogą być również doskonałym elementem wyposażenia domowej siłowni, a nawet dodatkiem do planu zabaw. Jak już wspomnieliśmy, drabinka może być bardzo wszechstronnym narzędziem treningowym do ćwiczeń mięśni ramion czy brzucha. Podciąganie to nie jedyne ćwiczenia, które można wykonać przy jej użyciu. Drabinka umożliwia robienie wznosów nóg, jest ogromną pomocą w rozciąganiu – zwłaszcza mięśnie pleców i nóg, a nawet przy odrobinie kreatywności umożliwia wykonanie treningu dolnych partii ciała! Bardzo wiele zależy tutaj od kreatywności ćwiczącego.

Drabinki gimnastyczne - trening i świetna zabawa w jednym

Poza tym w naszym sklepie znajdziesz nie tylko popularne drabinki drewniane, ale również specjalne drabinki gimnastyczne. Drabinki gimnastyczne wyposażone są w dodatkowe akcesoria, takie jak uchwyty, drążek, a nawet ławeczka do ćwiczeń, które dodatkowo zwiększają ich i tak już ogromny potencjał treningowy. Co więcej, drabinka gimnastyczna zajmuje naprawdę niewiele przestrzeni, można więc bez problemu znaleźć dla niej miejsce w domowym kąciku treningowym. Takie wyposażenie stanie się również atrakcyjnym dodatkiem do sali przeznaczonej do zajęć crossfitu czy szkolnej sali treningowej!

Drabinki gimnastyczne dla dzieci

Jak powszechnie wiadomo, dzieciaki uwielbiają ćwiczenia na drążku, które są świetną zabawą i dostarczają przyjemnego zastrzyku adrenaliny. W przypadku młodszych sportowców najlepiej sprawdzi się drabinka gimnastyczna dla dzieci. Jej producent zadbał nie tylko o to, żeby była ona bezpieczna dla najmłodszych, ale również cieszyła oko żywymi kolorami. Taka drabinka jest doskonałym uzupełnieniem już istniejących placów zabaw – zarówno tych zewnętrznych, jak i wewnętrznych, a także pozwoli stworzyć prawie profesjonalne place zabaw w dziecięcych pokojach w prywatnych mieszkaniach!

na stronie
Pokazano 1 - 24 z 51 produktów
Pokazano 1 - 24 z 51 produktów