Średnia ocen z facebook
4.7 / 5
Aktualna liczba opinii 80

Drabinki gimnastyczne

Drabinki gimnastyczne należą do podstawowego wyposażenia sali sportowej, zarówno na siłowni, w szkole, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych. Służą do różnego rodzaju ćwiczeń wzmacniających kręgosłup, a także jako wsparcie podczas rehabilitacji. Na drabince wzmocnisz również mięśnie brzucha i ramion. Drabinki pomagają również w koordynacji ruchowej dzieci. Drewniana drabinka koordynacyjna nie zajmuje dużo miejsca. Jej wysokość z łatwością dopasujesz do własnych potrzeb i zamontujesz w domu, w pokoju Twojego dziecka.

Solidne i długotrwałe przyrządy do ćwiczeń

Cena naszych drabinek jest wyjątkowo korzystna - biorąc pod uwagę ich solidne wykonanie, z pewnością posłużą Ci do ćwiczeń przez wiele lat. Drabinki sportowe wykonane z solidnego drewna i zamontowane zgodnie z instrukcjami stanowią bezpieczne i wielofunkcyjne narzędzie do wykonywania ćwiczeń rehabilitacyjnych, wytrzymałościowych i rehabilitacyjnych. Świetnym dodatkiem będzie piłka do ćwiczeń - w połączeniu z drabinkami będzie mieć zbawienny wpływ na Twój kręgosłup.

Sprawdź nasze akcesoria rehabilitacyjne

Do wyposażenia gabinetów fizjoterapeutycznych mogą przydać się również piłki lekarskie i materace gimnastyczne. W naszym sklepie internetowym Special Fitness znajdziesz wszystko, co niezbędne aby urządzić salę na wf, gimnastykę korekcyjną, czy fitness. Znajdziesz u nas przyrządy do ćwiczeń dla dzieci i dorosłych. W razie jakichkolwiek pytań - skontaktuj się z nami.

na stronie
Pokazano 1 - 12 z 50 produktów
Pokazano 1 - 12 z 50 produktów