Kamizelka z obciążeniem

W naszym sklepie internetowym Special Fitness znajdziesz sprzęt do ćwiczeń siłowych i fitness. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i biznesowych. Zapoznaj się z katalogiem produktów obciążeniowych, aby poprawić wydajność Twoich ćwiczeń!

Popraw swoją sprawność – ćwicz z obciążeniem

Kamizelka obciążeniowa sprawi, że Twoje treningi będą jeszcze bardziej wydajne i efektowne. Chcesz podnieść poziom trudności ćwiczeń crossfit? Kamizelka sprawdzi się świetnie w tym zadaniu. Trenowanie z hantelkami może być uciążliwe. Dzięki obciążeniu, które przymocowane jest do Twojego ciała, masz większą swobodę do wykonywania dynamicznych ruchów.

Special Fitness – sprzęt i akcesoria do ćwiczeń renomowanych marek

Jeżeli chcesz zwiększyć swoją masę mięśniową, kamizelka z obciążeniem będzie idealnym dodatkiem do Twoich treningów. Nasz zespół specjalistów wybiera do sprzedaży produkty pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów. W naszej ofercie znajdziesz produkty marki Allright i Bushido:

  • kamizelka z regulacją wagi do treningu crossfit (1-10 kg, 1-18 kg, 1-24 kg, 1-30, 1-36),

  • kamizelka obciążeniowa (5 kg, 10 kg).

Zobacz również produkty z kategorii PODŁOGI I PODESTY DO SIŁOWNI

Pokazano 1 - 3 z 3 produktów
Pokazano 1 - 3 z 3 produktów

Nasze kamizelki polecają profesjonaliści

Zarówno marka Bushido, jak i Allright, wykonuje kamizelki w jednym, uniwersalnym rozmiarze. Wygodna regulacja pozwala na to, aby kamizelka dopasowała się do Twojego ciała, co gwarantuje komfort podczas ćwiczeń. Kamizelka obciążeniowa Bushido wykonana jest z trwałego materiału, którego używa się np. do produkcji plecaków turystycznych. Jednorazowa inwestycja w taką kamizelkę gwarantuje efektywne użytkowanie na wiele lat.

Zasięgnij porady specjalistów

Chcesz zacząć ćwiczenia z obciążeniem, ale nie wiesz, która kamizelka będzie dla Ciebie odpowiednia? Skontaktuj się z jednym z naszych specjalistów. Zrobimy wszystko, aby Twoja nowa kamizelka obciążeniowa była idealnie dopasowana do Twojego ciała.