Sprzęt do crossfitu

Crossfit został stworzony z myślą o treningach kalifornijskiej policji. Ze względu na doskonałe wyniki treningowe, stał się również elementem ćwiczeń strażaków i żołnierzy, w tym słynnych marines. Efektywność oraz różnorodność ćwiczeń sprawiły, że ten rodzaj treningu szybko przeniósł się z koszar na ogólnodostępne sale treningowe i zyskał sobie grono wiernych fanów na całym świecie.

Wysokiej jakości sprzęt crossfit

Osoby trenujące crossfit najbardziej cenią sobie tego rodzaju trening za jego wielofunkcyjność. Podczas ćwiczeń nie tylko poprawiamy swoją siłę oraz rzeźbimy sylwetkę, ale również zwiększamy wydolność, zdolności psychomotoryczne i szybkość, co przekłada się na poprawę kondycji całego organizmu. Tak złożony trening wymaga oczywiście odpowiednich akcesoriów. Na naszej stronie znajdziesz profesjonalny sprzęt do crossfitu, taki jak piłki, liny treningowe, koła gimnastyczne oraz wiele innych przyrządów, dzięki którym zwiększysz intensywność treningów i urozmaicisz ćwiczenia. Z naszego sprzętu do crossfitu można korzystać na siłowni oraz podczas treningu domowego.

Zobacz również produkty z kategorii DRABINKI GIMNASTYCZNE

Pokazano 1 - 17 z 17 produktów
Pokazano 1 - 17 z 17 produktów

W naszym sklepie internetowym znajdziesz:

  • kamizelki obciążeniowe,

  • skakanki,

  • piłki lekarskie,

  • pasy do podnoszenia ciężarów,

  • linie treningowe,

  • stacje do treningu funkcjonalnego.

Sprzęt ten może być wykorzystany podczas treningu domowego, na świeżym powietrzu, lub na siłowni. Jedyną zasadą crossfitu jest testowanie własnej sprawności i przekraczanie granic własnej wytrzymałości.

Piłki lekarskie – uniwersalne akcesoria do ćwiczeń

Zwykła piłka lekarska posiada wiele zastosowań w sporcie. Większość z nas pewnie kojarzy ją z lekcji W-F w szkole podstawowej. Obecnie ten przedmiot wykorzystywany jest na siłowniach lub podczas treningu domowego jako wielofunkcyjny sprzęt do uprawiania crossfitu. W naszej ofercie znajdziesz piłki marki Bushido, 5 i 10-kilogramowe.

Piłki Bushido charakteryzują się precyzyjnym wykonaniem i długotrwałą wytrzymałością. Zostały wyprodukowane z tego samego materiału, co worki bokserskie, który jest trwały i odporny na uszkodzenia. Piłki wypełniane są specjalnym granulatem, który równomiernie obciąża całą piłkę. W zależności od potrzeb i zaawansowania treningu, wybierz piłkę cięższą lub lżejszą. Piłka lekarska pomoże Ci urozmaicić ćwiczenia crossfit, a dodatkowe obciążenie wzmocni wydolność Twoich mięśni.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać najlepsze akcesoria do crossfitu!