Hantle do siłowni – sklep Specialfitness

Podstawowym elementem każdej siłowni są wolne ciężary. Ćwiczenia z wykorzystaniem ich najlepiej rozwijają mięśnie i angażują więcej partii. Z tego względu warto postawić na hantle do siłowni, które będą stanowić kluczowy punkt większości treningów siłowych. Wznosy, wyciskanie, trening bicepsów czy tricepsów – hantle do siłowni ułatwią budowę najważniejszych partii mięśni. Jednak jak wybrać odpowiednie hantle do siłowni?

Ćwiczenia ze sztangą to doskonały sposób na wzmocnienie całego ciała i wyrzeźbienie sylwetki. Przy pomocy jednego przyrządu, jakim jest właśnie sztanga do ćwiczeń, możemy pracować zarówno nad górnymi, jak i dolnymi partiami mięśni. Poza tym treningi z użyciem sztangi możemy łatwo modyfikować, a także zwiększać ich intensywność poprzez dodawanie kolejnych ciężarów. Dodatkowo sztanga treningowa nie zajmuje dużo miejsca, a cena, jaką musimy zapłacić za zestaw sztanga + ciężary jest stosunkowo niewielka. Zwłaszcza w porównaniu z innymi przyrządami treningowymi.

Zobacz również produkty z kategorii SZTANGI STAŁE

Pokazano 1 - 20 z 20 produktów
Pokazano 1 - 20 z 20 produktów

Hantle do siłowni – domowej oraz publicznej

W ofercie sklepu Specialfitness znajdziesz hantle do siłowni zarówno domowej, jak i publicznej. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm i prowadzisz siłownię komercyjną, postaw na hantle do siłowni wykonane z żeliwa – są one bardzo wytrzymałe i dobrze nadadzą się do intensywnego, częstego użytku. Jeśli jednak trenujesz w domu, świetnie sprawdzą się bitumiczne hantle do siłowni. Nie niszczą podłoża, są bezpieczne i ciche, a także tańsze od żeliwnych. Sprawdź bogatą ofertę naszego sklepu i wybierz hantle do siłowni, które uczynią Twój trening jeszcze efektywniejszym.

Bogaty wybór sztang do ćwiczeń

W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogaty wybór sztang odpowiednich do każdego treningu. W tym specjalne sztangi do body pump oraz sztangi z gryfem łamanym. Przy tak bogatej ofercie problemem może okazać się jedynie wybór odpowiedniej sztangi. Jeżeli nie jesteś pewien, która z naszych propozycji najlepiej spełni Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy Ci wybrać sztangę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb i poziomu zaawansowania.

Sztangi do ćwiczeń łamane i proste

W naszej ofercie znajdziesz sztangi dostosowane do każdego rodzaju treningu i wymagań użytkownika. Oferujemy sztangi treningowe z gryfami łamanymi, przy pomocy których odciążysz nadgarstki ćwicząc między innymi bicepsy. Postaw również na sztangę do ćwiczeń z gryfem prostym i spraw, że wyciskanie oraz martwy ciąg będą łatwiejsze niż kiedykolwiek. Stabilne, wykonane z najwyższej jakości stali chromowanej, nasze sztangi do ćwiczeń będą się świetnie spisywać zarówno w domowej, jak i profesjonalnej siłowni. W naszym sklepie znajdziesz sztangi z wymiennymi oraz stałymi ciężarami – zakres od 10 do aż 50 kilogramów. Sprawdź naszą ofertę, a następnie uczyń swój trening lepszym dzięki profesjonalnym sztangom do ćwiczeń.