Średnia ocen z facebook
4.7 / 5
Aktualna liczba opinii 80

Akcesoria na siłownię

Akcesoria do treningu, w tym profesjonalne akcesoria do kulturystyki i fitnessu to przyrządy wspierające i poprawiające efektywność treningu. Hantle, ciężarki, drążki, rękawice, pasy kulturystyczne, szejkery, skakanki, maty - to tanie akcesoria treningowe dla każdego, urozmaicające trening nie tylko na siłowni. Zgromadziliśmy najlepsze produkty pochodzące od sprawdzonych, światowych producentów, takich jak Bushido, Hammer, czy Allright. Jeżeli chcesz wyposażyć swoją siłownię w niezbędne dodatki do sprzętu treningowego, jak np. rękawiczki kulturystyczne, to jesteś w dobrym miejscu!

Inwestując w dobre akcesoria fitness, usprawnisz swój trening i osiągniesz lepsze wyniki. Dostępne w naszym sklepie pasy kulturystyczne są niezbędnym dodatkiem do podnoszenia ciężarów, podobnie jak rękawice, czy koniec do sztangi olimpijskiej. Jeżeli na Twojej siłowni lub w klubie fitness prowadzone są zajęcia z boksu, koniecznie sprawdź naszą ofertę na worki treningowe.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami do ćwiczeń. Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą w doborze odpowiedniego sprzętu.

Zobacz również produkty z kategorii AKCESORIA FITNESS

na stronie
Pokazano 1 - 30 z 46 produktów
Obniżka!
Obniżka!
49,00 zł 79,00 zł
Obniżka!
80,00 zł 130,00 zł
Obniżka!
109,00 zł 119,00 zł
Pokazano 1 - 30 z 46 produktów