DRĄŻKI DO PODCIĄGANIA 

Drążek do podciągania to funkcjonalny gadżet do ćwiczeń, który każdy może zamontować we własnym domu. To tanie i niewielkie urządzenie wzmacnia górne partie ciała, a w szczególności ramiona. Jest chętnie wykorzystywany przez sportowców do codziennego treningu, a także wśród osób rozpoczynających swoją przygodę ze sportem.

 Wzmocniony i zdrowy kręgosłup

Umięśnione plecy i ramiona, wzmocniony i zdrowy kręgosłup - wszystko to znajduje się w zasięgu Twoich możliwości, pod warunkiem, że poświęcisz czas na regularne ćwiczenia na drążku. W naszym sklepie internetowym znajdziesz różne modele sprzętów do podciągania, np. drążek sufitowy, rozporowy, czy mocowany na ścianę. Zapoznaj się z katalogiem produktów i wybierz drążek, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

 Łatwe ćwiczenia

Ćwiczenia na drążku są bezpieczne, ponieważ obciążenie jest równe wadze Twojego ciała. Na początku możesz mieć jedynie trudności z podciąganiem, jeśli wcześniej nie wykonywałeś ćwiczeń wzmacniających górną partię ciała. Jednak wystarczy kilka sesji treningowych, by podciąganie na drążku było samą przyjemnością.

Jeżeli szukasz profesjonalnego wyposażenia do siłowni, sprawdź nasze pozostałe akcesoria do ćwiczeń, takie jak rękawiczki kulturystyczne, czy kamizelki obciążeniowe. Nasi pracownicy z chęcią udzielą Ci wszelkich niezbędnych porad.

Zobacz również produkty z kategorii MASZYNY NA WOLNY CIĘŻAR

Pokazano 1 - 7 z 7 produktów
Pokazano 1 - 7 z 7 produktów

Drążki ścienne i do sufitu – zamontuj wedle uznania

Profesjonalne drążki do podciągania dostępne w naszym sklepie są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Zapewniają także wygodę i elastyczność montażu – oferujemy drążki ścienne i drążki mocowane do sufitu. Zamontuj je w swojej siłowni lub pokoju i ćwicz każdego dnia. Wszechstronne zastosowanie i mnogość możliwych do wykonania na drążkach ćwiczeń czynią z nich świetne narzędzie dla początkujących oraz doświadczonych miłośników sportu.