UCHWYTY DO PRZYSIADÓW ATX-SQHAN

233,86 zł


New product

Rączki doskonale sprawdzające się nie tylko podczas przysiadów, ale również podciągania, dzięi którym zachowasz odpowiednią pozycję ciała.

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: AKCESORIA I UCHWYTY DO ATLASÓW, BRAM, WYCIĄGÓW

ATX® Squat Handles - uniwersalne akcesorium!

Ważne: Nadaje się tylko do ATX® RIGs i ATX® Rack lub serii 800.

Rączki ATX® Squat Handles są idealnym partnerem w treningu zginania kolan przy użyciu belki ATX® Safety Squat Bar. Uchwyty mogą być używane do stabilizowania i wspierania ćwiczącego. Dzięki temu możliwe jest ustawienie górnej części ciała w pozycji całkowicie wyprostowanej i utrzymanie jej stabilności. Powoduje to wyraźną ulgę dla pleców, a jednocześnie umożliwia skierowanie obciążenia konkretnie na mięśnie ud i pośladków.

Uchwyty ATX® Squat Handles wraz z belką ATX® Safety Squat Bar i podnośnikiem ATX® Monolift tworzą idealne połączenie dla idealnego zginania kolan. Idealny do bezpiecznego i wysoce efektywnego treningu zgięcia kolan.

Wszechstronne możliwości zastosowania
Rączki ATX® Squat Handles są odpowiednie nie tylko jako uchwyty dla kolan Safety Squat Squat Squat. Również w przypadku podciągania (mocowanie do słupka lub poprzeczki), nurkowania trikepowe (ławka), rzędy odwrócone (wiszące), pompki i ćwiczenia rozciągające mogą być doskonale wykonane przy użyciu tego niedrogiego akcesorium.

Rączki quatowe ATX® wykonane są z blach stalowych o grubości 8 mm i rur stalowych Ø 30 mm x 4,0 mm.
Długość uchwytów wynosi 24 cm, a ich ciężar wynosi ok. 2 kg na uchwyt.
Izolatory PA (poliamidowe) mocowane są do powierzchni stykowych w celu ochrony przed malowaniem proszkowym słupków na RIG-ach i stojakach.
Uchwyty można szybko i łatwo dopasować do żądanej wysokości na stojaku lub RIG w obrębie określonej siatki i zabezpieczyć przed niezamierzonym wysunięciem za pomocą odpowiedniego sworznia dzielonego.

Nadaje się do
ATX® RIGs
Seria 800 Regały ATX® z serii 800
Wszystkie regały i RIG-y o średnicy słupka 8 x 8 cm z otworami Ø 21 mm.

Ocena 
2020-06-08

Polecam!

Wspaniały sprzęt i wspaniały sklep.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  UCHWYTY DO PRZYSIADÓW ATX-SQHAN

  UCHWYTY DO PRZYSIADÓW ATX-SQHAN

  Rączki doskonale sprawdzające się nie tylko podczas przysiadów, ale również podciągania, dzięi którym zachowasz odpowiednią pozycję ciała.

  Zobacz podobne produkty